Angelika Mucha płacze na Insta. Udało jej się podać rękę JUSTINOWI BIEBEROWI!

przejdź do komentarzy

"Całe życie czekałam na ten moment!"

angelika mucha angelika mucha/Instagram:littlemooonster96,justinbieber,KAPiF
Angelina Mucha (19 l.), znana jako Littlemooonster96 to blogerka i YouTuberka, która słynie głównie z uwielbienia do Justina Biebera. Jeździ za nim po całym świecie. Jakiś czas temu udało jej się musnąć jego dłoń.

Littlemooonster96, czyli Angelika Mucha, zdetronizowała Maff

Teraz jednak Angelika spełniła swoje największe marzenie. Udało jej się podać mu rękę, a nawet przedstawić. Razem ze znajomym wybrała się pod jego dom w Los Angeles. Wszystko relacjonowała na żywo. Kiedy zobaczyła, że jest w pobliżu przerwała nagranie, jednak później o wszystkim opowiedziała ze szczegółami.

Nie wierzę! Ten live przejdzie do historii! Ja to przyciągnęłam, ja powiedziałam, że fajnie jakby tutaj szedł... Czaicie to, Justin Bieber podał mi rękę! Co się właśnie wydarzyło w moim życiu. Zapytał, skąd jesteśmy... Powiedzieliśmy, że z Polski. Całe życie czekałam na ten moment! On jest taki piękny, że sobie tego nie wyobrażacie.


Dalej relacjonuje ze łzami w oczach. Zdradza również, w jakim Justin był nastroju.

Na początku nawet się nie obrócił i mówił tyłem, ale potem się odwrócił... Podał mi rękę i się przedstawił! Powiedziałam Angelika, a on: "Justin". Jakbym go nie znała! Nie wierzę... Ja nie wracam do Polski! Trochę był nie w humorze.


Polskie youtuberki spotkały się z Kim Kardashian!

Zazdrościcie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (18): sortuj