Angelika Mucha przerywa milczenie. Nie była GOTOWA żeby odpaść

przejdź do komentarzy

"Włożyłam w ten program całe moje serce"

angelika mucha angelika mucha/Akpa
Angelika Mucha w piątkowych Tańcu z gwiazdami pożegnała się z programem. Widać było, że uczestniczka wyjątkowo przeżyła opuszczenie programu.
Angelika po dwóch dniach milczenia w końcu była w stanie coś napisać na swoim Instagramie. Wiele fanów czekało aż powie coś więcej, bo w programie widzeli tylko jej łzy gdy żegnała się z telewizyjnym show:

Z Tańca z Gwiazdami odpadła osoba, dla której program był WIELKĄ przygodą


Ostatnie 3 miesiące to dla mnie naprawdę wyjątkowy czas. Tak jak powiedziałam- to była przygoda mojego życia i oddałabym wszystko by trwała dłużej. Od początku powtarzałam, ze nie idę do tego programu by go wygrać, tylko po to by otworzyć się, rozwinąć i przeżyć coś niesamowitego, a to właśnie mi się udało, także dla samej siebie- wygrałam.
- czytamy na Instagramie Angeliki.Włożyłam w ten program całe moje serce i poświęciłam mu mnóstwo czasu. Niestety to kiedyś musiało się skończyć, wiem o tym, po prostu nie byłam na to gotowa.
Chciałam Wam bardzo podziękować za całe wsparcie i wszystkie smsy, dzięki którym dotrwaliśmy aż do 7 odcinka. Dziękuje tez za wszystkie wiadomości, gratulacje i słowa wsparcia od Was i od wszystkich moich znajomych i rodziny.
- kontynuuje Mucha.

Angelika była jedną z najmłodszych uczestniczek programu – gdy Wiktoria Gąsiewska opuszczała program przeżywała to równie intensywnie. Mucha kończy swój wpis słowami:

Jednak najbardziej chciałbym podziękować osobie, której jestem wdzięczna z całego serca za największe wsparcie i wiarę we mnie @rmaserak Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba. Dziękuje Ci za największa lekcje życia- każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to ze dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć. Dziekuje
kończy.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj