Angelika Mucha ZNOWU dotknęła Justina Biebera!

przejdź do komentarzy

Prawdziwego?

angelika mucha angelika mucha/Instagram
Angelika Mucha ma za sobą już drugi odcinek Tańca z Gwiazdami - tam spełniła swoje marzenie. Chciała zatańczyć do piosenki swojego idola Justina Biebera. Udało się i na swoim Instagramie napisała, że był to dla niej wyjątkowy taniec.

Angelika Mucha płacze na Insta. Udało jej się podać rękę JUSTINOWI BIEBEROWI!

Angelika świętowała swoje urodziny w towarzystwie najbliższych przyjaciół – pojawił się Stuu z również milionem fanów na Instagramie oraz inni influenserzy. No i nie zabrakło oczywiście… Justina Biebera:


special guest at my birthday party 🎂😂💖 @justinbieber |
dziękuję wszystkim moim znajomym i rodzinie za wczoraj! cieszę się, ze mogłam świętować z Wami moje urodziny! 💃🏼🎉 @robertczerwik za cudowna kreacje, moim ulubionym @doktormakeup_academy i @da_midays za przepiękny makijaż i fryzurę! 🔥 oraz wszystkim partnerom, dzięki którym te urodziny się odbyły!
- pisze Angelika.

Angelika Mucha i Maserak robią słowiański przykuc na próbie tańca

Justin był nieprawdziwy, ale wygląda jak on... Może to dobrze, że prawdziwy Justin nie wie za wiele o Angelice, bo mógłby się… przestraszyć?Jak wiecie wczorajszy odcinek był dla mnie bardzo wyjątkowy 💖 Taniec do piosenki mojego idola był moim mini marzeniem jeśli chodzi o udział w tym programie, dlatego starałam się zatańczyć najlepiej jak tylko potrafiłam. Chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie, za każda wiadomość i wszystkie smsy, które wysłaliście. Bardzo się ciesze, ze dalej jestem w programie, mogę się rozwijać i powoli otwierać na ten telewizyjny świat, który jest dla mnie czymś nowym. Jak wiecie, nigdy nie tańczyłam, dlatego ten program jest dla mnie bardzo dużym wyzwaniem, ale staram się i daje z siebie wszystko. Mam nadzieje, ze z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej i ze dalej będziecie mnie wspierać, bo bardzo tego potrzebuje. Chciałabym również podziękować całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym kubicującym mi przed telewizorami oraz tym którzy byli wczoraj z nami w studiu. No i przede wszystkim bardzo dziękuje mojemu najlepszemu partnerowi @rmaserak który we mnie wierzy, motywuje i wspiera ❤️ Widzimy się w kolejnym odcinku!💃🏼

Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (12): sortuj