Angelina Jolie dla The Today Show

przejdź do komentarzy

A jednak będzie kolejna adopcja.

angelina jolie angelina jolie/ © PR Photos
Wczoraj rano Angelina Jolie wystąpiła podczas The Today Show, gdzie promowała swój najnowszy film Changeling. Aktorka wyglądała prześlicznie. Opowiadała nie tylko o filmie, ale także o dzieciach, podróżach i adopcji.

Angelina na temat adopcji kolejnego dziecka:

Tak, zastanawiam się nad tym. Nie można jednak rozpocząć kolejnej adopcji dopóki "nowe" dziecko w rodzinie nie będzie z nią sześć miesięcy.

Angelina na temat bliźniaków:

Mamy tak dużo dzieci, że nie są one oszołomione, gdy pojawiają się kolejne. Wszystkie są w cudownym wieku, nie boją się. Są niezależne. Nie potrzebują już mamusi, ani tatusia cały czas. Bawią się z bliźniakami, zmieniają im pieluszki, mówią na nich "swoje dzieci", przebierają je, po prostu spędzają miło czas.

Angelina na temat ciągłych przeprowadzek:

Rozmawialiśmy, że pewnego dnia dojdzie do rozmowy, w której dzieci powiedzą, że chcą zatrzymać się w jednym miejscu i zaprzyjaźnić się z innymi dziećmi. Na razie dużo podróżujemy. One lubią pakować swoje torby przed kolejną wyprawą i poznawać nowych znajomych. Chcemy żeby wyrośli na takich dorosłych, którzy będą umieli znaleźć swój dom w każdym miejscu do którego pojadą, będą potrafili poznać nowych przyjaciół na całym świecie.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!