Angelina Jolie i Brad Pitt: TO KONIEC!

przejdź do komentarzy

Dzielą się majątkiem i opieką nad dziećmi. Podpisali już papiery.

angelina jolie angelina jolie/ © PR Photos
Angelina Jolie i Brad Pitt rozstają się!

Po miesiącach plotek o kryzysie w ich związku doszło do formalnego rozstania, choć para nigdy nie była małżeństwem. Mimo to Angelina i Brad postanowili się rozstać, jak przystało na związek w pełni tego słowa znaczeniu, również tym prawnym.

DailyMail donosi, że w minionym tygodniu para podpisała już stosowne dokumenty - wynika z nich, że majątkiem w wysokości 328 milionów dolarów (!!!) dzielą się po połowie. Prawa do opieki nad sześciorgiem swoich dzieci również dzielą się równo, choć maluchy będą mieszkać z matką, czyli Angeliną.

W grudniu para zaczęła odwiedzać prawników w sprawie podziału majątku i uregulowania spraw rodzinnych. Informator donosi, że dokumenty, jakie podpisali Angelina i Brad, są "jak intercyza, tylko że dla par nie będących w związku małżeńskim".

"Brangeliny" nie udało się w ostatnim czasie sfotografować razem. Zamiast obrazków szczęśliwych rodziców z dziećmi są za to doniesienia o awanturach i kłótniach w ich związku.

Aktorzy zakochali się w sobie w 2004 roku na planie filmu Pan i Pani Smith. Brad był wówczas jeszcze mężem Jennifer Aniston. Któtko potem nastąpił rozwód, a Angie paradowała z ciążowym brzuszkiem. Od tego czasu para dorobiła się sześciorga dzieci, w tym trójki biologicznych - 8-letniego Maddoxa, 6-letniego Paxa, 5-letniej Zahary, 3-letniej Shiloh i 17-miesięcznych bliźniaków, Knox i Vivienne.

Brzmi to już jak coś więcej, niż plotka. Tym bardziej, że takie zakończenie sprawy byłoby bardzo w ich stylu.

Poczekajmy jednak na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. O ile w ogóle zostanie takowe wydane...


Angelina i Brad na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes.


Okładki już od dawna krzyczą, że w ich związku jest coś nie tak. Bardziej prawdopodobne wieści pojawiły się jednak dopiero teraz.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!