Angelina Jolie: Nie potrafię nawet ugotować spaghetti!

przejdź do komentarzy

A musi umieć?

angelina jolie angelina jolie/© Fame/Flynet
Gdy ma się taką fortunę do dyspozycji, umiejętność gotowania nie jest chyba rzeczą, która gwarantuje nam przetrwanie na przyzwoitym poziomie. Zrobią to za nas inni, wystarczy zapłacić. Angelina Jolie otwarcie przyznała, że w kuchni nie nadaje się do niczego - nie potrafi zrobić nawet prostego spaghetti.

39-letnia kobieta, która ma licencję pilota, sześcioro dzieci i mnóstwo hitowych filmów na koncie, ma trudności z taką rzeczą, jak ugotowanie makaronu.

Angelina nie gotuje, bo nikt w domu nie chce jeść serwowanych przez nią posiłków. Wyjątku nie ma nawet w święta.

- Jestem jedną z tych osób, która potrafi nauczyć się, jak przygotować konkretny, wykwintny posiłek, ale nie wiem, jak zrobić proste spaghetti - powiedziała w rozmowie z Today.com.


Wini za to… brak cierpliwości.

- Zaczynam, a później rozpraszam się, zacznę gdzieś tam czytać czy bawić się z dziećmi. Myślę, że musisz być bardzo cierpliwy, by gotować. Za to Brad (Pitt) byłby naprawdę dobry w organizacji.

Mąż powiedział Angelinie, by nawet "nie zawracała sobie głowy" gotowaniem. Ponoć ich 11-letni syn Pax gotuje lepiej od niej.

- Kiedy już zostałam oficjalnie żoną, powiedziałam Bradowi, że nauczę się gotować. A on na to: "Nawet sobie głowy nie zawracaj!'. To dlatego, że spróbował wcześniej moich posiłków.

Za to dzieci wspierają ją bardzo.

- Dzieci są takie słodkie… mają tyle entuzjazmu, gdy gotuję. Zwłaszcza Maddox, jest takim małym mężczyzną, który mnie wspiera - to tak, jakby to on mnie trochę wychował. Więc gdy zrobiłam im dzisiaj rano śniadanie przed szkołą, powiedział coś w stylu: "Dzięki mamo, dobra robota!".

Okazuje się, że stworzenie kolacji może być trudniejsze, niż zdobycie Oskara...

Angelina Jolie: Nie potrafię nawet ugotować spaghetti!

Angelina Jolie: Nie potrafię nawet ugotować spaghetti!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!