Angelina Jolie: "Nigdy nie myślałam o sobie jako o matce"

przejdź do komentarzy

A ta szóstka to przypadek?

angelina joile angelina joile/FameFlyNet, StarStock
Angelina Jolie (40 l.) w wywiadzie dla CTV News powiedziała, że nigdy nie chciała mieć dziecka oraz nigdy nie planowała zajść w ciąże. Ta dziwna deklaracja matki szóstki dzieci może wprawiać w osłupienie. Co zatem się stało, że zmieniła swoje zdanie?

Zobacz też: Angelina Jolie rzuci Brada Pitta przez Selenę Gomez!

Aktorka wróciła do Kambodży, aby nakręcić film o tragicznej historii tego kraju. W wywiadzie stwierdziła, że to miejsce jest jednym z najważniejszych w jej życiu. Otóż pobyt w tym kraju sprawił, że nie tylko zmieniła swoje nastawienie do świata, ale jej koncepcja postrzeganie rzeczywistości uległa całkowitej zmianie.

Kiedy pierwszy raz przyjechałam do Kambodży, to całkowicie odmieniłam swoje życie. (...) Zmieniło mi to perspektywę postrzegania tego co dobre, a co złe. Zdałam sobie również sprawę z historii, której nie uczono w szkole i tak wiele o życiu, czego do tej pory starałam się zrozumieć. (...) Miałam w sobie tylko zwykłą pustkę. Ta podróż sprawiła, że zrozumiałam jak mało wiem o życiu.


Jak się zatem stało, że Angelina Jolie, która jak sama wielokrotnie twierdziła - "żyła w rozpuście" - stała się przykładną żoną i matką?

To dziwne, nigdy nie chciałam mieć dziecka. Nigdy nie chciałam być w ciąży. Nigdy nie niańczyłam. Nigdy nie myślałam o sobie jako o matce. Nagle jednak stało się dla mnie jasne, ze mój syn był gdzieś w tym kraju (...) Dzięki temu, wiem, że jest to moment, w którym w końcu moje życie się ustatkowało i czuję w sobie, że jestem w końcu tam gdzie mam być.


Żona Brada Pitta, która wcześniej miała problemy z narkotykami oraz przeżyła próby samobójcze, zdecydowanie zmieniła swoje podejście do świata, dzięki czemu jej kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku, niż sama twierdziła. Zdała sobie sprawę z tego, że materializm i konsumpcjonizm są jedynie dodatkami, które nie mogą uszczęśliwić człowieka.

Jej nowy film Najpierw zabili mi ojca jest kręcony własnie w Kambodży i jak twierdzi artystka "to najważniejszy film w jej karierze".

Czy również Wam przydałaby się taka podróż?Angelina Joile:

Angelina Joile:

Angelina Joile:

Angelina Joile:

Angelina Joile:

Angelina Joile:

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!