Ania Bałon: Jeszcze tego nie mówiłam w mediach, ale... VIDEO

przejdź do komentarzy

Coś poszło nie tak w życiu modelki. Co?

ania bałon ania bałon/KAPiF,TVN
Choć od Top Model z udziałem Ani Bałon minęło już sporo czasu, w mediach wciąż jest głośno o tej modelce. Najpierw baczcie przyglądaliśmy się odchudzaniu tej piękności, później dziewczyna pochwaliła się nowym lubym, Karolem Fijałkowskim, który motywował ją do trzymania
diety i treningów, ostatnio zdecydowała się na zwierzenia odnośnie swojej wiary i uczestnictwa w mszy egzorcystycznej. Z tej okazji portal Newseria Lifestyle zadał Bałon kilka pytań. Najpierw modelka rzeczywiście prawiła o kościele:

– Po uczestnictwie w Mamre poczułam obecność Boga, poczułam namacalną obecność Ducha Świętego. To nie tak, że pojechałam do Częstochowy i tam ktoś wmówił mi coś czy uwierzyłam w to, co ksiądz mówi. To się naprawdę czuje duchowo i na całym ciele, i psychicznie, i fizycznie. Teraz mam zupełnie inne pojęcie wiary, pojęcie istnienia Boga niż kiedyś. Kiedyś to była dla mnie raczej bujda.


Potem jednak zmieniła temat i zaskoczyła wyznaniem, że jest teraz singielką:

– Z Karolem już nie jesteśmy razem, jeszcze tego nie mówiłam w mediach. On też wtedy uwierzył, on też wtedy przeżył coś cudownego na tej mszy, ale razem tego aktualnie nie przeżywamy. Karol teraz wyjechał za granicę, do Austrii, i nie kontaktujemy się zbyt często.


Oby tylko Ania nie zajadała rozstania.

 
Ania Bałon: Jeszcze tego nie mówiłam w mediach, ale... VIDEO

Ania Bałon: Jeszcze tego nie mówiłam w mediach, ale... VIDEO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!