Ania Bałon nawróciła się na mszy egzorcystycznej (VIDEO)

przejdź do komentarzy

"Straciłam czucie w całym ciele, przewróciłam się..."

ania bałon ania bałon/KAPiF
Kilka miesięcy temu o Ani Bałon było głośno przez wzgląd na jej proces odchudzania. Finalistka Top Model udzielała wtedy wielu wywiadów odnośnie diety i treningów. Tym razem jednak zaskoczyła tematyką swojej wypowiedzi.

Ania w rozmowie z portalem www.przeambitni.com wyznała, że nawróciła się na mszy uzdrowieniowo-egzorcystycznej:

- Ja się nawróciłam po prostu, bo pojechałam do Częstochowy z Karolem na taką mszę, która się nazywa "Mamre". I to jest msza uzdrowieniowo-egzorcystyczna, ludzie tam proszą, mają swoje różne intencję. Proszą o poprawę swojego stanu zdrowia, o zmianę na lepsze, nieważne, każdy może mieć jakąś swoją intencję i to rzeczywiście pomaga (...) Z niektórych ludzi wychodzą demony, z niektórych ludzi, niektórzy ludzi mdleją, bo doznają spoczynku w Duchu Świętym. I to jest bardzo pozytywne.


Modelka dodała, że zdarzyło jej się tam omdleć:

- Jak ksiądz mi powiedział o tych moich rzeczach z życia, jakie miałam problemy, co powinnam robić, czego nie robić to później jakoś tak zadziałał, że on we mnie chuchnął, a ja przewróciłam się do tyłu. Nagle straciłam czucie w całym ciele i poleciałam do tyłu i ludzie mnie złapali z tyłu. Takie omdlenie chwilowe i to jest właśnie spoczynek w Duchu Świętym.


Dacie wiarę? - chciałoby się zapytać.
Ania Bałon nawróciła się na mszy egzorcystycznej (VIDEO)

Ania Bałon nawróciła się na mszy egzorcystycznej (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!