Ania Szarmach z mesiem

przejdź do komentarzy

Kolejna eurowizyjna propozycja. Tym razem w ultrafiolecie.

ania szarmach ania szarmach/Blog Jan Szymański
Najnowszy teledysk Ani Szarmach można nazwać ultrafioletową przebieranką. Reżyser klipu Kuba Łubniewski uznał, że ultrafiolet podkreśli to i owo. Stylistki dołożyły do tego tonę ubrań i powstał teledysk do "Open Your Mind".

W klipie "zagrał" także najnowszy model Mercedesa - CL 600. Według słów Ani tego typu gadżety wyglądają może troszkę kiczowato, ale nadają jakiś charakter. Co prawda poza tym, że autko tworzy tło dla artystki większej roli nie odgrywa, ale liczy się, że mesio jest.

Kawałek "Open Your Mind" pochodzi z debiutanckiego krążka Ani "Sharmi" i jest to jej propozycja na konkurs Eurowizji 2007. Ania Szarmach zmierzy się w polskich eliminacjach z dziesięcioma innymi artystami już 3 lutego. Będzie walczyć m.in. z inną ponętną brunetką Nataszą Urbańską.

Sharmi pracowała już z takimi sławami jak Kayah, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Kasia Klich oraz Sarah Connor i ...Enrique Iglesias. Ma na swoim koncie udział w opolskich Debiutach i występ na festiwalu Top Trendy. Jako 19-latka wygrała "Szansę na sukces". Media nazywają ją polską J.Lo.

Zresztą sami oceńcie, czy mają rację. Najnowszy kawałek Ani usłyszycie tutaj. W klipie możecie ujrzeć choreografa Michała Piroga, który wspólnie z Edytą Herbuś uczył tańczyć w "W rytmie MTV".


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!