Ania zaskoczyła tym, co dała KLARZE do jedzenia!

przejdź do komentarzy

Owoce morza? Nasiona goi? Pudding chia?

anna lewandowska anna lewandowska/Instagram
Anna Lewandowska pokazała na swoim InstaStory jak wygląda posiłek Klary. Fotka przedstawia córeczkę Lewandowskich, która sięga rączką w stronę talerza, na którym są gotowane warzywa, kurczak i ryż.

BURZA na Insta Lewandowskiej, poszło o szampon

Proste i zdrowe!


Od początku warto uczyć dzieci zdrowych nawyków
- napisała Ania.

Trzeba przyznać, że posiłek jest bardzo prosty do wykonania. Należy tylko pamiętać o najważniejszym: kurczak nie w panierce smażony na głębokim oleju, warzywa gotowane najlepiej na parze i ryż, który jest nie jest rozgotowany.

Klara ODWAŻNIE kroczy po ścieżce. Niedługo Ania za nią nie nadąży!

Tak proste i łatwe posiłki w przygotowaniu to coś, czego ostatnio bardzo brakowało na Instagramie Ani. Tym razem jesteśmy pozytywnie zaskoczeni!
Poniedziałek zacznijmy od mocnego uderzenia 😊🔥🌪 👋🏻Pewność siebie Jest wiele metod, które pozwalają nam budować pewność siebie, dzięki którym sięgamy po marzenia i mamy cele! Nad swoją pewnością siebie pracuję od lat. Staram się ją czerpać ze sportu, nauki, otoczenia, rodziny i przyjaciół oraz zdrowego żywienia. Monday, start with a strong hit 😊🔥🌪 👋🏻 Self-confidence There are many methods that allow us to build self-confidence, thanks to which we reach for dreams and goals! I've been working on my confidence for years. I try to draw it from sport, science, environment, family, friends and healthy nutrition. @healthycenterbyann @diet_training_by_ann #KarateWomen #workout #motivationbyAnn #karateCardio #training #positive #strong #annalewandowska #healthyplanbyann #photo @adammruk

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Najważniejsze by żyć w zgodzie z samym sobą i się realizować.❤️☘️💚 Masz cel? Zapisz go! Powiedz o tym głośno i przejdź do działania! ✔️1. Określ swoje cele i zapisz je na kartce - zarówno te dużo jak i małe! ✔️2. Realizuj się - wyznacz cele w oparciu o swoje wartości np. o to jakich 5 rzeczy jest dla Ciebie ważnych? Co konkretnie chcesz osiągnąć i w jakich obszarach? ✔️3. Określ swoje 3 kompetencje, które pozwolą Ci osiągnąć cel (kompetencje twarde i miękkie) ✔️4. Zrób listę zadań, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu! Działaj zgodnie ze swoim planem. ✔️5. Rozplanuj zadania w czasie i zapisuj np. w kalendarzu ✔️6. Sprawdzaj się - ustal w jaki sposób będziesz mierzył swoje postępy. #motivation #annalewandowska #positive #healthyplanbyann Everything you need is in your heart! The most important thing is to live in harmony with yourself. Now let's get to action! Do you have a goal? Save it! Tell me about it! 1. Define your goals and save them on a sheet - both those big ones and small! 2. Realize - set goals based on your values. For example, what 5 things are the most important to you? What exactly do you want to achieve and in what areas? 3. Determine your 3 competences that will allow you to achieve the goal 4. Make a list of tasks that will bring you closer to the goal! Act according to your plan. 5. Plan tasks in time and save them in the calendar Check yourself - determine how you will measure your progress.

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (39): sortuj