Anja Rubik: Ja jestem megachudziną?

przejdź do komentarzy

"Jestem w formie swojego życia. Tak dobrze jeszcze nie było."

anja rubik anja rubik/© KAPiF
Anja Rubik (31 l.) spędza teraz sporo czasu w Warszawie. Wszystko za sprawą Project Runway, który prowadzi modelka. Podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN Rubik opowiedziała, jak to jest, gdy podczas kręcenia programu mieszka z mamą.-

- Zawsze dostaję rano pytanie po przebudzeniu: "Co chcesz wieczorem zjeść? Ja mówię: "mamo, nie wiem, nie mogę teraz myśleć... - opowiada modelka.


- Może jarmuż - podsunęła rozmówczyni Agnieszka Jastrzębska.

- Jarmuż... - zastanowiła się Anja, po czym kontynuowała opowieść o mamie: - Zaskakuje, gotuje różne zupki i przede wszystkim jest moim towarzyszem, bo ja mało osób znam w Warszawie, więc razem się z nią wybieram do teatru, do kina, do restauracji, więc mamy taki fajny czas - dwie dziewczyny... dwie dziewczyny? dwie kobiety, które, no, spędzamy czas w Warszawie. Chodzimy na zakupy, zwiedzamy, jest bardzo, bardzo przyjemnie - dodała modelka.


Na pytanie dziennikarki, czy mama Anji pilnuje, by córka nie biegała po ulicach ubrana nieodpowiednio do pory roku i by jadła porządne posiłki, Anja odparła:

- Strasznie marudzi pod tym kątem, teraz zadzwoniła, bo ja właśnie wylądowałam w Warszawie z Nowego Jorku i zadzwoniła: "Zmęczona jesteś, prawda?" Nie, nie... "Musisz być zmęczona". Ja mówię: Mamo! "Co ja mam zrobić? Zrobić ci kanapeczki? Ja mówię nie, nie... - śmiała się modelka.


- Wiadomo, że bardzo o mnie dba. Ja też o nią dbam, zmuszam ją, żeby chodziła na siłownię i na basen. I prowadzi bardzo aktywne życie w Warszawie - pochwaliła mamę Anja.


Kiedy zaś Jastrzębska zauważyła, że Anja, choć jest "megachudziną", ma ładną sylwetkę i mięśnia, modelka zareagowała:

- Czy jestem megachudziną? Jakoś nie wyróżniam się na tle innych modelek. Ja jestem, po prostu szczupła, bardzo lubię ćwiczyć, uzależniam się od tych ćwiczeń.


- Mam wrażenie, że jestem w tej chwili w najlepszej formie swojego życia, że jeszcze tak dobrze nie było. Mój trener powiedział mi: "Słuchaj, jak ktoś kiedyś powie, że jesteś chuda, to ja się z nim pokłócę i może go pobiję" - skończyła Anja.


Materiał z Anją Rubik obejrzycie tutaj.Anja Rubik: Ja jestem megachudziną?

Anja Rubik: Ja jestem megachudziną?

Anja Rubik: Ja jestem megachudziną?

Anja Rubik: Ja jestem megachudziną?

Anja Rubik: Ja jestem megachudziną?

Anja Rubik: Ja jestem megachudziną?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!