Anja Rubik o swoim stalkerze: Nękał całą noc

przejdź do komentarzy

"Wysłałam nawet wiadomość do mojej agentki, że jeśli zniknę, to tu są namiary na mężczyznę..."

anja rubik anja rubik/KAPiF
Takie historie mrożą krew w żyłach. Wiele gwiazd musi borykać się ze stalkerami. Chwile grozy przeżyła kilka miesięcy temu Sandra Bullock, gdy jeden z psychofanów włamał się do jej posiadłości. Policję często wzywa też Selena Gomez. Okazuje się, że Anji Rubik też zdarzają się nieprzyjemności. W Vivie! opowiedziała o milionerze z Portugalii, który ją prześladował.

Anja poznała go na lotnisku. Milioner podstępem usiadł koło niej w samolocie i wciąż zagadywał. Horror zaczął się w hotelu:

- W Londynie cały dzień pracowałam, wróciłam do hotelu i o drugiej nad ranem obudził mnie telefon. Odbieram, cisza, ale słyszę czyjś oddech. Pomyślałam, że to pomyłka. Odkładam słuchawkę, telefon znowu dzwoni, słyszę, że ktoś jest, ale milczy. Już chciałam dzwonić do recepcji, kiedy zadzwonił trzeci raz: "Cześć". Pytam, kto mówi. "Twój sąsiad z samolotu". Zanim pomyślałam, skąd on wie, gdzie ja mieszkam, zapytałam: "Dlaczego do mnie dzwonisz w środku nocy"? A on takim dziwnym grobowym głosem: "Obiecałaś, że do mnie napiszesz. obiecałaś mi". "Napiszę, jak będę chciała napisać", powiedziałam i odłożyłam słuchawkę.


Telefon dzwonił całą noc. Portugalczyk zjawił się rano z bukietem kwiatów, ale powiedziano mu, że modelka już się wyprowadziła:

- Naprawdę się bałam. Wysłałam nawet wiadomość do mojej agentki, że jeśli zniknę, to tu są namiary na mężczyznę, który mnie prześladował. Zresztą okazało się, że wszystko , co o sobie opowiadał, było prawdą. To był milioner z Portugalii, co mnie jeszcze bardziej wystraszyło. Bałam się, że wynajmie jakiegoś detektywa, żeby mnie śledził.


Na szczęście mężczyzna odpuścił.

Współczujemy.


 


Anja Rubik o swoim stalkerze stalkera: Nękał całą noc

Anja Rubik o swoim stalkerze stalkera: Nękał całą noc

Anja Rubik o swoim stalkerze stalkera: Nękał całą noc

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!