Anja Rubik pozuje z siostrą (FOTO)

przejdź do komentarzy

Modelka powiedziała o niej w Gali: "Jest częściowo siostrą, częściowo moją drugą mamą."

anja rubik anja rubik/© KAPiF
Kilka lat temu (dokładnie był rok 2011) przed świętami Bożego Narodzenia Anja Rubik (31 l.) przedstawiła w Gali swoją mamę i siostrę. We trzy opowiadały o dawnych czasach - gdy mieszkały w Afryce, wspominały dzieciństwo i wspólne dorastanie.

Siostra Anji, Joanna Matuszczyk, jest od modelki starsza o osiem lat. To dlatego Anja wspomina, że przed laty siostra często bywała dla niej jak mama:

Ja byłam ta młodsza siostra, wpatrzona w Asię i w jej przyjaciół. Ona była nastolatką i jej świat mnie fascynował. Na nieszczęście – dla Asi oczywiście – byłam przekonana, że jej znajomi mnie uwielbiają, więc non stop przychodziłam i przesiadywałam u nich na kolanach. Uważałam, że to jest miejsce dla mnie. Byłam mała i upierdliwa (śmiech). Moja biedna siostra musiała namęczyć się, żeby się mnie pozbyć. A jak już udało jej się oddelegować mnie do łóżka, często siedziałam po cichu pod jej drzwiami. Zawsze chciałam z Asią spać. Jest częściowo siostrą, częściowo moją drugą mamą. Bardzo się mną opiekowała - opowiada modelka w Gali.


A co siostra supermodelki myśli o pracy siostry?

W przeciwieństwie do naszej mamy ja do tego podchodzę inaczej, spokojniej. Cieszę się ogromnie, że się spełnia i że jej to dobrze wychodzi, ale się tym nie ekscytuję. Kiedy słyszę, a często się to zdarza: „Niesamowite, ty masz TAKĄ siostrę!”, nie bardzo wiem, co odpowiedzieć. Ja tego tak nie odbieram. Dla mnie ona jest moją siostrą, moją Anką. Po prostu. Jak ją widzę w telewizji, nie patrzę na nią pod kątem jej światowej kariery. Patrzę na moją siostrę. Nigdy nie byłam zazdrosna. Zawsze się mnie o to pytają, więc z góry pani odpowiadam.


Fajnie jest mieć taką siostrę! Trzymającą kciuki i wspierającą. Chyba będziemy im życzyć wesołych wspólnych świąt.

A jeśli chcecie przypomnieć sobie wywiad z Anją i jej siostrą, zajrzyjcie TUTAJ.
Hanging with my sis in Warsaw in @anthony_vaccarello

A photo posted by anja_rubik (@anja_rubik) on
Anja Rubik pozuje z siostrą (FOTO)


Anja Rubik pozuje z siostrą (FOTO)

Anja Rubik pozuje z siostrą (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!