Anna Czartoryska wzięła ślub 1 kwietnia

przejdź do komentarzy

Zdjęcie wstawiła na Facebooka. W Prima Aprilis zagrała mediom na nosie?

anna czartoryska anna czartoryska/© KAPiF
Miał być wystawny ślub z mnóstwem ochroniarzy, była skromna uroczystość na ok. 50 osób. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki pobrali się 1 kwietnia, czyli w Prima Aprilis.

Potwierdzeniem może być fakt, że na Facebooku aktorka widnieje już jako Czartoryska-Niemczycka.

Informatorzy twierdzą, że gwiazda bała się tłumu, który przybył na ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i koniecznie chciała uniknąć podobnej sytuacji - w końcu miał to być najpiękniejszy dzień w jej życiu.

Na jej facebookowym profilu widnieje też jedno zdjęcie ze ślubu, zrobione w kościele pw. bł. Edwarda Detkensa na Bielanach (można zatem wnioskować, że ślubnej sesji w magazynie nie będzie). Było tradycyjnie, prosto i bez ostentacji. Do mediów nie wyciekły żadne informacje na temat tego, kto projektował suknię panny młodej.

A co z wystawnym weselem na 500 osób? Spokojnie, ponoć też się odbędzie. W czerwcu.

- Jak wybierałam narzeczonego, to pomyślałam sobie... O, to jest ten chłopak, który zagwarantuje mi lepszy ślub niż miała Ola Kwaśniewska - wyznała niedawno Czartoryska-Niemczycka w rozmowie z reporterem Studio Weekend.

Czy jego fortuna jest wystarczającym gwarantem? Przynajmniej, jak wiele innych gwiazd, nie będą musieli zarabiać na ślubie.

Anna Czartoryska wzięła ślub 1 kwietnia
fot. Anna Czartoryska-Niemczycka/Facebook

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!