Anna Dereszowska opowiedziała o nowym partnerze!

przejdź do komentarzy

Nie, nie jest już sama.

anna dereszowska anna dereszowska/KAPiF
Kiedy gruchnęła wieść o tym, że Anna Dereszowska (33 l.) nie jest już związana z Piotrem Grabowskim, wielu przecierało oczy ze zdumienia. Byli też tacy, którzy węszyli romans i rozpuszczali różne plotki. Sama aktorka milczała. Do teraz. Gwiazda udzieliła właśnie wywiadu magazynowi Pani, w którym zdradziła, że ma nowego mężczyznę, którego przedstawiła już swojej 6-letniej córce, Lenie:

- Jest lepiej, raz gorzej, ale jestem szczęśliwa ze sobą, co jest podstawą tego, żebym mogła być szczęśliwa w związku. Chce mi się rano wstać. Bałam się, jak Lenka zareaguje, i sporo czasu zajęło mi, żeby ją przygotować, ale okazało się, że jest coś takiego jak kobieca intuicja, która podpowiada mi, jak postępować. Później opowiadałam o tym swojej terapeutce i usłyszałam, że nie można było tego zrobić lepiej. Wydaje mi się, że Lenka przyjęła sytuację ze zrozumieniem.


Dereszowska dodała też, że nie zgadza się z zarzutami, że wcześniej odbiła mężczyznę innej kobiecie:

- Zawsze miałam fajnych partnerów. Nigdy nie byłam z nikim z desperacji czy za wszelką cenę. Nikogo też nie zmuszałam do tego, żeby był ze mną. Gdy byłam z Piotrem, wciąż wypominano mi, że zabrałam męża innego kobiecie. To idiotyczne. Przecież nikomu nie zabierałam. On chciał być ze mną, a ja z nim!


Życzymy wszystkiego dobrego!

 


Dereszowska o tym, jak przedstawiła córce nowego partnera

Dereszowska o tym, jak przedstawiła córce nowego partnera

Dereszowska o tym, jak przedstawiła córce nowego partnera

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!