Anna Kalata w sierpniowym magazynie Shape (FOTO)

przejdź do komentarzy

Opowiada, jak zrzuciła prawie 40 kilogramów i zmieniła swoje życie.

anna kalata anna kalata/© KAPiF,Shape
Była zupełnie przeciętną panią minister, dziś chce być celebrytką. Anna Kalata, którą najprawdopodobniej jesienią zobaczymy w Tańcu z gwiazdami, na łamach Shape opowiada o przemianie swojego życia:

- Datę początku przemiany dokładnie pamiętam było to 15 czerwca 2007 - wspomina była minister. - Poleciałam wtedy do Indii jeszcze jako minister pracy i spraw społecznych, z krótką wizytą. Kraj poraził mnie swoim pięknem i kompletnie innym niż w Polsce nastawieniem do życia. Wtedy też po raz pierwszy poczułam się niewygodnie ze swoim ciele. I tego samego dnia po powrocie do Polski powiedziałam sobie: "Stop, nie jem!". Właściwie ta przemiana zaczęła się już w samolocie, gdzie nic nie zjadłam. Ogarnęło mnie jakieś metafizyczne uczucie: "tak, to jedyna dobra droga".

Kalata podkreśla, że do efektu, jaki możemy dziś podziwiać, doszła sama:

- Nie nikt mi nie doradzał: ani w dobieraniu garderoby, ani w wyborze fryzury czy kolorów. To zrodziło się wewnętrznie: nagle zaczęłam patrzeć w sklepach na ubrania, które mierzyły młode zgrabne kobiety. Wiele lat nie chodziłam w dżinsach, teraz mam ich pełną szafę. Bardzo dużą rolę w przemianie stylu odegrały też Indie, które nauczyły mnie przede wszystkim miłości do kolorów. Poczułam w sobie magię barw, a myślę, że tego nie można się nauczyć. Uważam za wielki sukces, że wsłuchuję się w to czego pragnę. Jestem osobą szczęśliwą, zawsze taka byłam, ale teraz to jest jeszcze spotęgowane. Ziarenko radości rośnie wewnątrz mnie - mówi była pani polityk.

Cały wywiad znajdziecie w magazynie Shape.Anna Kalata przed metamorfozą
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!