Anna Korcz wie, dlaczego młode małżeństwa się rozwodzą

przejdź do komentarzy

I nie jest to tylko wina mężczyzn.

anna korcz anna korcz/KAPiF
Rozwody w show-biznesie już nikogo nie dziwią. Owszem, niektóre rozstania zaskakują, jak na przykład to Orlando Blooma i Mirrandy Kerr, czy Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina, ale tylko dlatego, że pary uchodzą za zgrane i nic nie zwiastuje kryzysu. Nie brakuje końców związku, które, z różnych przyczyn, przechodzą do historii. Dobrym przykładem są tu Katie Kolmes i Tom Cruise. Wróćmy jednak do rodzimego podwórka.

Anna Korcz udzieliła niedawno wywiadu w tygodniku Świat&Ludzie, w którym wypowiedziała się na temat rozwodów po przyjściu na świat potomstwa. Korcz ma pewną teorię:

Kobiety są po porodzie zmęczone zarówno psychicznie, jak i fizycznie. A już szczególnie te, które zdecydowały się na cesarskie cięcie, a wiem co mówię, bo jestem trzykrotną cesarzową. (...) Jak się rodzi dziecko, to mężczyzna siłą rzeczy idzie w odstawkę. Mężczyzna spada na drugie miejsce, a jak wiadomo on też ma swoje potrzeby, które często są zaniedbywane. I kończy się to niestety tak, że ci najbardziej niecierpliwi odchodzą. Jak pokazuje życie, często w pierwszym roku życia dziecka.


Zgadzacie się?


Anna Korcz wie, dlaczego młode małżeństwa się rozwodzą

Anna Korcz wie, dlaczego młode małżeństwa się rozwodzą

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!