Anna Koryto przeszła operację usunięcia blizny

przejdź do komentarzy

Wymierny efekt udziału w show.

anna koryto anna koryto/TVN
Za nami kolejny odcinek Top Model. Tym razem z programem pożegnać się musiała jedna z najbardziej charakterystycznych dziewczyn trzeciej edycji, Anna Koryto. Uczestniczka od początku wyróżniała się nie tylko dużymi ustami, ale sporą blizną na policzku.

Szrama była dla niej niemałym utrapieniem z którym już niedługo będzie mogła się pożegnać! W czasie, gdy Anna pakowała już walizki, Joanna Krupa podeszła do modelki i powiedziała:

Kochana, wiem, że się pożegnaliśmy w studio, ale chciałam z tobą porozmawiać. Mam dla Ciebie niespodziankę, już na finał będziesz bez blizny.

Jak się okazało, Annie ufundowano zabieg w Klinice Chirurgii Plastycznej doktora Szczyta. Na efekty trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni, ale jesteśmy pewni, że to zmieni życie Ani na zawsze.

AKTUALIZACJA: Dziś w Dzień Dobry TVN modelka pokazała swoją twarz już po zabiegu. Ciekawe, jak potoczy się teraz jej życie?


SPROSTOWANIE:
Wcześniejsze doniesienia, jakoby sponsorem pobytu Anny Koryto w Klinice, była marka APART, nie znalazły potwierdzenia. Firma prostuje te pogłoski - czytajcie w tym artykule.
 


Apart ufunduje Annie Koryto operację blizny!

Apart ufunduje Annie Koryto operację blizny!

Apart ufunduje Annie Koryto operację blizny!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!