Anna Lewandowska kończy karierę

przejdź do komentarzy

Ma inne plany.

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Zanim została żoną Roberta Lewandowskiego Anna Lewandowska (27 l.) była utytułowaną sportsmenką.

Na Wikipedii możemy przeczytać, że:

Anna jest jest zawodniczką Klubu Karate Pruszków. W swojej karierze wywalczyła trzy medale mistrzostw świata seniorów, sześć medali mistrzostw Europy w różnych kategoriach wiekowych (w tym dwukrotnie mistrzostwo Europy seniorów), a także 29 medali mistrzostw Polski (w tym dwa razy mistrzostwo Polski seniorów i cztery razy młodzieżowe mistrzostwo Polski).


Czytaj też: Rekordowa ilość lajków pod zdjęciem Lewandowskiej

Jako sportowiec z takimi osiągnięciami nie bez przyczyny denerwuje się, gdy ktoś zarzuca jej, że jest znana dzięki temu, iż została żoną Roberta.

Wiem, że piłka jest bardziej medialnym sportem. Karate to jednak trudny sport, przepisy czasami są niezrozumiałe dla osób spoza tej dyscypliny. Aż cztery razy miałam złamany nos, kiedyś pewnie czeka mnie prostowanie przegrody. Kiedyś się denerwowałam, kiedy ktoś mówił, że jestem tylko żoną Roberta Lewandowskiego. Mojej dyscyplinie poświęcałam się od lat, trenowałam dwa-trzy razy dziennie - mówi Lewandowska w rozmowie z sport.se.pl.


Blogerka i trenerka dodaje, że powoli kończy karierę sportową:

Teraz podporządkowuję się karierze męża. Startuję jeszcze, ale to już końcówka. Zajmuję się intensywniej innymi projektami - mówi Anna.


Trenerka zdradza też, jak jej życie zmieniło się odkąd została panią Lewandowską:

Znam swoją wartość, tego nauczył mnie mąż. W pewnym momencie chciałam pokazywać ludziom, że jestem pracusiem, że dużo robię. Teraz wiem, że nie muszę nic nikomu udowadniać. A jak się zmieniłam? Mądrzej podchodzę do życia. Na pewno, i to mówię w naszym wspólnym imieniu, nie zmieniamy się. Zawsze szanujemy to, co dał nam los, staramy się pomagać innym ludziom - mówi żona piłkarza.


Cały wywiad z Anną Lewandowską przeczytacie tutaj.
Anna Lewandowska kończy karierę

Anna Lewandowska kończy karierę

Anna Lewandowska kończy karierę

Anna Lewandowska kończy karierę

Anna Lewandowska kończy karierę

Anna Lewandowska kończy karierę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!