Anna Lewandowska ma problem! Liam Szczęsny bardziej popularny niż Klarcia!

przejdź do komentarzy

OMG! Co teraz będzie?!

anna lewandowska anna lewandowska/Instagram
Klara (Klarcia) Lewandowska to zdecydowanie najpopularniejsze dziecko polskiego show-biznesu. Przyszedł czas na konkurencję dla córki Lewandowskich?

"Madki" ZJEDZĄ Lewandowską! Za to, co zrobiła córce!

Oczywiście każdy przedsiębiorczy celebrtyta wie, że dziecko – niestety – to też dobry sposób na biznes. Dobrze wykorzystuje to Anna Lewandowska, czy Natalia Siwiec. Wszystkie sukieneczki, sweterki, bluzeczki, które mają dzieci znanych osób, sprzedają się jak świeże bułeczki.

Liam Szczęsny swoimi narodzinami wywołał równie ogromne zamieszanie, co narodziny córki Anny i Roberta Lewandowskich.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny od samego początku dbali o prywatność i spokojny przebieg ciąży, chociaż jak wiemy średnio to się udało. Szczęśliwi rodzice po rozwiązaniu, pochwalili się pierwszym zdjęciem synka, ale jeszcze nie zdecydowali się pokazać buzi synka. Czy wykorzystają potencjał i łatwy sposób na zarobek?

Oboje z Wojtkiem mają świetny gust. Marina sama kompletowała wyprawkę i była w swoim żywiole, wybierając ubranka i gadżety. To pewne, że Liam od pierwszych dni będzie wyglądał jak z żurnala
- czytamy w Party.

Marki które specjalizują się w dziecięcych gadżetach i ubrankach zrobią z Liama gwiazdę? Podobno rodzice chłopca już nie mogę się odpędzić od propozycji współpracy.

TAK Anna Lewandowska próbuje odreagować po porażce na Mundialu!

Mała Klara ma konkurencję?


Wakacje i urlop choć nieczęsty, to dobry moment, żeby na chwilkę się zatrzymać i zregenerować. 🙏🏻👋🏻Na co dzień poświęcamy się wielu projektom, zarówno w pracy jak i w domu. 💪🏻Dodatkowo wielu z nas aktywnie spędza czas wolny i codziennie uprawia wybrany przez siebie sport. Zdarza się, że wylewasz na codziennym treningu siódme poty, ale przestajesz widzieć efekty, a zmęczenie narasta. 😞 To taki moment kiedy warto powiedzieć STOP⛔️ i posłuchać własnego organizmu. Kiedy jesteś zmęczony, to regeneracja da Ci czasem więcej korzyści, niż nawet najbardziej ulubiony trening! Wiem co mówię 🙌🏻 Podczas odpoczynku ciało korzysta z tego, na co pracowałaś, ćwicząc. Trenuj z głową i daj sobie odpocząć kiedy tego potrzebujesz, a Twoje ciało z pewnością się odwdzięczy ! Pamiętaj, że nasz organizm to najlepszy doradca. Przetestowałam to na sobie... wiele razy. 🙌🏻👋🏻 Podchodzę holistycznie do życia ✌🏻 Liczne badania potwierdzają, że optymiści dbający o równowagę w życiu ... żyją dłużej. 💪🏻💪🏻💪🏻 Wysyłam Wam dużo ciepła ❤️ #swimsuit @calzedonia #ambassador #healthy #blog #healthyplanbyann #annalewandowska #motivation Holidays, though not frequent, are a good time to stop and rest for a moment. 🙏🏻💪🏻 many of us actively spend our free time and do our favourite sport every day. It happens that you pour sweat during your daily workout, but you stop seeing the effects and your fatigue increases. 😞 It is a moment when you should say STOP⛔️ and listen to your own body. When you are tired, regeneration will sometimes give you more benefits than even your favorite workout! I know what I'm saying 🙌🏻 Remember that our body is the best advisor. I have a holistic approach to life ✌🏻 Numerous studies confirm that optimists taking care of the balance in life ... live longer. 💪🏻💪🏻💪🏻 Warm regards ❤️ #healthy #blog #healthyplanbyann #annalewandowska #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj