Anna Lewandowska POGODZIŁA Sarę i Marinę?

przejdź do komentarzy

"Jeszcze kilka miesięcy temu o takiej zażyłości między dziewczynami nie było mowy".

anna lewandowska anna lewandowska/© Instagram
Choć nie widać tego po aktualnych zdjęciach Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Sary Boruc, to jakiś czas temu panie nie odzywały się do siebie. Wszystko przez ich rywalizujących ze sobą partnerów.

Zobacz: Polskie WAGs mają WYCZERPUJĄCE plany na Euro 2016

Artur Boruc i Wojtek Szczęsny nie są przyjaciółmi. W najnowszym Fleszu przeczytamy, że panowie nie przepadają za sobą od Euro 2012.

Dzisiaj Artur i Wojtek już nie rywalizują ze sobą tak ostro o tytuł najlepszego bramkarza, ale nadal zdarza im się niewybrednie zażartować z siebie nawzajem - zdradza kolega brakarzy.


Gdy Marina związała się z Wojtkiem, ona i Sara umawiały się na zakupy, razem latały do Polski, jednak gdy konflikt między ich partnerami zaczął narastać, rozluźniły kontakty. Teraz są znowu blisko, a wszystko dzięki Annie Lewandowskiej, która przyjaźni się z każdą z nich.

Ania przyjaźni się z obiema dziewczynami. Nie tylko wspólnie trenują, ale i promują się nawzajem. Ania nosi biżuterię Boruc, biega, słuchając najnowszej piosenki Mariny. Dzięki niej Sara i Marina znowu się zbliżyły - przeczytamy.


Zobacz: TAKIEJ KRYTYKI SARA BORUC NA INSTAGRAMIE NIE MIAŁA DAWNO...

Ani, niech będą dzięki.

 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!