Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Robertem sprzed lat. Co za poza! (Instagram)

przejdź do komentarzy

Co oni razem robili?

anna lewandowska anna lewandowska/Instagram:annalewandowskahpba
Anna Lewandowska (29 l.) i Robert Lewandowski (29 l.) żyją w ciągłym biegu. On jest znanym piłkarzem, ona trenerką, która motywuje tysiące Polek. Do tego mają malutkie dziecko - córeczkę Klarę. Mimo tego, że ciągle są w rozjazdach, udaje im się razem spędzać czas.

Lewa zarabia prawie 7 razy mniej od męża! Chęć rywalizacji jej na to nie pozwoli

Anię z okazji wspólnie spędzonych chwil aż wzięło na wspomnienia. Pokazała zdjęcie sprzed 5 lat, na którym wspólnie trenuje z mężem. On trzyma się drążka, a ona wisi... na nim. Podpisała je:

Stare, ale jare.


Wspólne pasje to droga do udanego związku?

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Robertem sprzed lat. Co za poza! (Instagram)

Rodzina 👨‍👩‍👧❤️😍 On został w Niemczech, a ja jestem teraz w Polsce. On piłka, a ja dietetyka i trening. On na murawę, a ja na salę treningową. Choć daleko od siebie… choć każde zajęte swoimi obowiązkami.. choć każde rozwija się w inny sposób – to jest Coś, co trzyma nas razem i co powoduje, że zawsze chcemy wracać. On do mnie, a ja do niego. On z boiska, a ja z obozu. To Rodzina. I jak cudownie, że od 9 miesięcy jest większa. Dbajcie o swoich bliskich! Ann #hpba #family #team #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annalewandowska #healthyplanbyann He stayed in Germany and I am now in Poland. He's all about the football and I'm a dietitian and trainer. He is on the pitch and I am at the training. Even though we are far away from each other ... although everyone is busy with their duties ... although each of us develops in a different way - there is something that keeps us together and that we always want to come back. He comes back to me and I go back to him. He comes from the pitch and I will come from the camp. Its family. And how wonderful that it has been bigger since 9 months. Take care of your loved ones! Ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj