Anna Lewandowska zdradziła PRAWDĘ o nianiach, które zajmują się Klarą

przejdź do komentarzy

Ma ich aż trzy!

anna lewandowska anna lewandowska/Instagram:annalewandowskahpba
Odkąd urodziła się Klara, córeczka Anny Lewandowskiej (29 l.) i Roberta Lewandowskiego (29 l.), internautki nie dają im spokoju: kto zajmuje się małą, skoro rodzice są tak zapracowani?

Stojąca Klara trzyma KOLEJNĄ niebezpieczną rzecz w rączce! Lewa znowu PRZEGIĘŁA!

Ania, która dodaje motywacyjne wpisy, często jest gaszona komentarzami typu: jakbym miała sztab nianiek, też bym miała tyle energii co ty.

Znane małżeństwo jednak zaprzecza, aby zatrudniało jakąkolwiek pomoc. W takim razie jakim cudem radzą sobie sami? Ania zdradziła w wywiadzie dla Gali, jak jest naprawdę.

W opiece nad Klarą pomagają obydwie babcie, które kompletnie oszalały na punkcie wnuczki. Klara ma też prababcię, która jest bardzo w niej zakochana i często mówi: "Ona dodaje mi skrzydeł, aż chce się żyć". Zdarza się, że proszę jedną albo drugą mamę o pomoc, chociażby na weekend. Dużo pomagają, kiedy jestem z Klarą w Warszawie.


Stylizacja Anny Lewandowskiej na Paris Fashion Week podzieliła fanki (Instagram)

Dobrze, że Ania i Robert mogą liczyć na pomoc rodziny? Czy nadal nie wierzycie, że tylko babcie pomagają? ;)
Kochamy, więc czytamy!❤️📚👶🏻 Leżymy w domu z Klarcią i czytamy jej bajeczki. Była już o piesku, ta o żabie, a za chwilę Robert będzie czytał o samochodziku. 🚗📚 👉🏻Czytamy, bo chcemy przyzwyczaić ją do tego nawyku od najmłodszych lat, tak jak w naszym dzieciństwie przyzwyczajono nas. Mnie na dobranoc mama zawsze czytała "Małego Księcia", a Robertowi tata czytał "Baśnie braci Grimm". 👉🏻Czytamy, bo chcemy żyć w tym co rzeczywiste. Tak jak e-mail nie zastąpi prawdziwej rozmowy, telewizor własnych doświadczeń, tak obrazek z internetu nie zastąpi książki. To czas bliskości ze sobą i z własnymi przeżyciami, to czas przeżywania z innymi. 👉🏻Czytamy, bo chcemy dawać przykład. Czy wiecie, że w zeszłym roku ponad 60% Polaków nie przeczytało żadnej książki. Zmieńmy ten wynik, bo wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni. 👉🏻Czytamy, bo książki rozwijają mózg. Udowodniono, że czytanie dzieciom na głos stymuluje ich umiejętności językowe, wzbogaca słownictwo i ćwiczy pamięć. Pozwala im lepiej zrozumieć świat wokół nich i nadaje kontekst do tego, co widzą i czego doświadczają. 👉🏻Czytamy, bo uwielbiamy to robić. Pozdrawiamy Was znad książki i dziękujemy fundacji ABCXXI za zaproszenie nas do bycia ambasadorami w kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Niech tak się właśnie dzieje! Dołącz do nas! #calapolskaczytadzieciom #LewandowscyTeam #powerFamily #powercouple #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (26): sortuj