Anna Lewandowska: Zdrowa dieta nie musi być droga

przejdź do komentarzy

I aż chce się zapytać: "I kto to mówi?".

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Anna Lewandowska, która radzi Polakom, jak mają ćwiczyć i jeść często jest zalewana przez internautów hejtem. Za co obrywa się żonie Roberta Lewandowskiego? Głownie za promowanie snobistycznych diet i produktów niedostępnych dla wszystkich przeciętnych zjadaczy chleba.

W jednym z ostatnich wywiadów "Lewa" podkreśla, że zdrowa dieta wcale nie jest związana z wydawaniem dużej ilości pieniędzy.

Zdrowa dieta nie musi być droga i droga nie jest. Śniadanie za 50 zł to nieprawda. Zdrowa dieta to przede wszystkim warzywa, kasze, owoce, odpowiednie białko, czyli to z ryb czy mięsa. Ja akurat nie jem mięsa, ale nie namawiam nikogo do rezygnacji, tylko np. do tego, żeby to mięso dobrze doprawić, aby zmienić kwasowo-zasadowość produktów. Jestem zwolenniczką gotowania na parze, duszenia i beztłuszczowego przyrządzania potraw. Na przykład na garnkach Philipiak Milano można bez tłuszczu przygotowywać potrawy na parze, gotując piętrowo, czyli oszczędzając również czas. Jak ktoś mnie pyta, jak jest w restauracjach, jeżeli się stołujemy w restauracjach, co wtedy wybrać. Ja po prostu pytam, czy jest możliwość zrobienia potrawy na parze lub z małą ilością tłuszczy - przy okazji Anna Lewandowska zachwala tzw. "pudełka" - Mamy już lunch boksy w różnych postaciach. Do zup, śniadaniowe, na obiad. Używam takich, w których przechowywanie potraw jest zdrowe, czyli np. szklanych. Już nawet się śmieję, że się kojarzę z nimi. Nawet gdzieś spotkałam się z określeniem królowa lunch boksów, i nawet podoba mi się - mówi trenerka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestye.


Brzmi jak usprawiedliwianie?


Anna Lewandowska: Zdrowa dieta nie musi być droga

Anna Lewandowska: Zdrowa dieta nie musi być droga

Anna Lewandowska: Zdrowa dieta nie musi być droga

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!