Anna Lewandowska żyje sobie bez stresu

przejdź do komentarzy

Jak wygląda dzień żony Lewego?

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Anna Lewandowska wszystkim radzi "jak żyć". Zdaje się, że ma gotową odpowiedź na piękne, bezstresowe spędzanie dni. Cóż, gdyby każdy nie musiał martwić się o pieniądze, a dnie spędzał na uprawianiu sportu i pisaniu bloga, może też mógłby powiedzieć, że wiedzie spokojne życie. No i ma czas na gotowanie zdrowego jedzenia, bez pośpiechu, delektując się zwykłym buraczkiem.

"Nowa Chodakowska" w rozmowie z Galą opowiedziała, jak wygląda jej dzień:

Budzę się bardzo wcześnie (…) Zaczynam od szklanki ciepłej wody z cytryną. Później piję gotowaną kawę z przyprawami (…). Następnie jem ciepłe śniadanie: owsiankę na wodzie lub kaszę jaglaną ze startą gruszką i orzechami. Zawsze staram się rano zrobić trening karate albo funkcjonalny, czyli taki, który imituje ruchy, jakie wykonujemy na co dzień. Zamiennie z tymi treningami biegam.


Poranna aktywność dodaje mi energii na cały dzień. Po tych wszystkich moich rytuałach siadam do pracy - zajmuję się blogiem, odpisuję na setki maili. Ostatnio większość wolnego czasu spędziłam na pisaniu mojej książki. Dodatkowo wieczorami odbywam długie treningi. Często też przebywam na zgrupowaniach kadry.


Lewandowska raz w miesiącu spotyka się na treningu z koleżankami oraz na "healthy śniadaniu" (słowa Anny).

Niejedna osoba spędzająca w korkach minimum godzinę, kolejne osiem-dziewięć godzin w pracy, nie mająca nikogo do pomocy w domu (wierzycie, że Lewandowska sama sprząta, pierze i prasuje), może pokiwać głową z półuśmiechem.

Sportsmenka przekonuje też, że ważne jest życie bez stresu. To może na koniec cytat Doroty Wellman:

Wie pani, co mnie najbardziej wkurza w wizytach lekarskich? Jak mi, k***a, lekarz mówi, że mam żyć bez stresu. To mnie tak wyprowadza z równowagi, bo to jest tak, jak mówienie: rób sobie codziennie lewatywę. Jak można w ogóle komuś mówić coś takiego, co się nie da we współczesnym świecie zrobić, bo wszystko wkurza, bo tyle jest stresu.


Anna Lewandowska żyje sobie bez stresu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!