Anna Mucha kupuje tanie pieluchy

przejdź do komentarzy

"Nigdy nie byłam szczególnie rozrzutna, a jak mam przepłacać to pięć razy się zastanowię."

anna mucha anna mucha/© KAPiF
To się musiało stać. Po tym, jak Anna Mucha została mamą, jej myśli krążą teraz dość nisko nad ziemią. Owszem, Mucha stara się nie wypaść z obiegu, chodzi do kina (z którego musi czasem wychodzić, bo - wiadomo - dziecko), czyta książki i ogólnie stara się być na czasie.

Jednak kaszki, zupki i pieluchy są naturalnie mocno obecne w jej życiu. Do tego stopnia, że Muszka poświęca im swoje posty na blogu.

Ostatnio w Fakcie pojawiło się zdjęcie mamy-gwiazdy sprzed hipermarketu. Mucha dźwigała zakupy, wśród nich dwie wielkie torby pieluch jednorazowych. Nie żadnych drogich, reklamowanych pieluch - raczej tych z niższej półki. Mama-gwiazda poczuła się w związku z tym wywołana do odpowiedzi na temat kupowania tanich pieluch. Oto, co napisała na swoim blogu:

no bo jak to tak - „zarobiła pół miliona, a używa tanich pieluch”?!

a właśnie, że tak! Bo ja jestem EKO – EKO jak Ekonomia, czy też parafrazując: „Ekonomicznie, kobitki!”.

Nigdy nie byłam szczególnie rozrzutna, a jak mam przepłacać to pięć razy się zastanowię. To co mam, i to ile mam (ulubiony temat tabloidów) zawdzięczam sobie i tylko sobie. Ciężkiej pracy i rozsądnym inwestycjom. (chociaż raz utopiłam pieniądze, ale o tym kiedy indziej ;) ). A wracając do pieluch ...

Ręka do góry, która z nas nie wypróbowała wszystkich dostępnych na rynku pieluch dla swojego dziecka!

Nie widzę!

No właśnie!

I ja też próbowałam rożnych pieluch – to jest moje święte prawo konsumenta!

I wybieram te, które najbardziej odpowiadają mnie i mojej Córce, bo koniec końców to Ona ma w tej kwestii decydujące zdanie ;) – po co przepłacać, skoro mówimy o produkcie równie dobrym?! A zaoszczędzone pieniądze – zainwestuję w Małą, bo są ważniejsze rzeczy niż topienie kasy w pieluchy!


Z takim przekonaniem Mucha mogłaby reklamować wszystko - od tanich pieluch, przez smoczki, butelki, po zabawki dla małych dziewczynek.

Podoba się Wam podejście aktorki do tych przyziemnych, ale w sumie ważnych dla rodziców, spraw?

Wpis na blogu ze zdjęciami Muchy na zakupach znajdziecie tutaj.


Anna Mucha kupuje tanie pieluchy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!