Anna Mucha wkurzona tekstem o waginoplastyce

przejdź do komentarzy

"Ręce precz!"

anna mucha anna mucha/© KAPiF
Może i pokazała ciążowy brzuch na okładce, ale dziś Anna Mucha o prywatność swoją i swojego nienarodzonego dziecka zamierza walczyć niczym lwica.

Właśnie napisała na blogu, że rozważa wytoczenie procesu Super Expressowi, który w jednym z artykułów opisał szpital, w jakim ma rodzić Mucha i zasugerował, że na miejscu będzie możliwość konsultacji chirurgicznej w zakresie plastyki pochwy...

Mucha się zdenerwowała:

Drodzy Państwo. Dziękuje za tak dogłębną troskę o moje zdrowie i urodę. Jestem szczerze wzruszona przede wszystkim dbałością "dziennikarzy" o regularne dostarczanie "szczególnie istotnych newsów" dotyczących mojej ciąży, stanu rodzinnego, stanu mojego konta czy samopoczucia - napisała celebrytka.

I pogroziła:

Jestem tak mocno, mocno wzruszona, że mogę się postarać, by redakcja "Super Expressu", która tego newsa - nomen omen - spłodziła otrzymała zniżkę na badania głowy i/lub z zakresu psychiatrii. Alternatywnie mogę też zaproponować konsultację u proktologa. Bo to jednak newsy z dupy są.

I przypomniała:

A już tak na serio, chciałabym przypomnieć, że po pierwsze nadal mam prawników i nie zawaham się z nich skorzystać! Dlatego zalecam ostrożność i zaniechanie dalszego pisania o przebiegu mojej ciąży, wróżenia z fusów na temat daty urodzin dziecka, płci czy imienia, wyciągania informacji od personelu, śledzenia mnie, wystawania pod moim domem itp., itd .

Ręce precz!
- zawołała na swym blogu.

Nie będziemy zatem wróżyć z fusów i plotkować na temat płci dziecka.

W końcu Anna Mucha i tak opowie o wszystkim na łamach jakiegoś magazynu...


Anna Mucha wkurzona na tekst o plastyce pochwy

Anna Mucha wkurzona na tekst o plastyce pochwy


Anna Mucha wkurzona tekstem o waginoplastyce

Anna Mucha wkurzona tekstem o waginoplastyce

Anna Mucha wkurzona tekstem o waginoplastyce

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!