Anna Nicole przed śmiercią piła z butelki dla niemowląt

przejdź do komentarzy

Była strzępem człowieka: słaba i wyniszczona.

anna nicole smith anna nicole smith/ © PR Photos
Ponad 2,5 roku od śmierci Anny Nicole Smith wciąż pojawiają się nowe szczegóły dotyczące tego, jak wyglądało jej życie tuż przed tragedią, jaka wydarzyła się 8 lutego 2007 roku.

Okazuje się, że 39-letnia Smith nie zmarła tak nagle. Na kilka dni przed śmiercią leżała w pokoju hotelowym na Florydzie, za słaba by chodzić, siedzieć, czy nawet pić ze szklanki. Aż serce przestało bić.

Co się stało?

Prokurator wskazuje na mieszankę 44 różnych leków(!), w które zaopatrywali ją najbliżsi, między innymi mężczyzna, który zapewniał o miłości do niej, czy jej lekarz, który "chciał jej pomóc przetrwać śmierć syna Daniela".

Howard K.Stern, kochanek Smith, uciekał się do różnych sztuczek, by tylko zdobyć dla niej tabletki - używał różnych nazwisk, kupował leki na fikcyjne osoby.

Była playmate przed śmiercią piła wodzian chloralu, silnie uzależniający środek o działaniu uspokajającym, z butelki dla niemowląt!

Kogo winić? Obrońca Sterna paradoksalnie przekonuje, że "w ten sposób jego klient chciał jej zapewnić to, co najlepsze". A że "to najlepsze" wpędziło ją do grobu...

Oskarżyciel podkreśliła, że podejrzany był "w pełni świadomy", że Smith była uzależniona.

- To jak przyłożyć do głowy pistolet osobie, która ma skłonności samobójcze i prosić, by nie naciskała spustu - uzasadniła.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!