Anna Przybylska: Media wysyłały mnie na operację!

przejdź do komentarzy

"Zrobiono mi zdjęcie w zakrwawionej piżamie i ze spuchniętą, popękaną twarzą i próbowano te zdjęcia sprzedać".

anna przybylska anna przybylska/TVP 2
Anna Przybyska otwarcie wypowiedziała wojnę mediom, nagrywa paparazzi, upublicznia filmy i robi wszystko, by koszmar z udziałem fotoreporterów w jej życiu w końcu dobiegł końca. Aktorka zdecydowała się przemówić w programie Tomasz Lis na żywo. Natrętni paparazzi w życiu Przybylskiej to nie świeża sprawa:

- W 2006 roku wtargnięto na oddział poporodowy, na którym leżałam i próbowano zrobić, zrobiono mi zdjęcie w zakrwawionej piżamie i ze spuchniętą, popękaną twarzą i próbowano te zdjęcia sprzedać. Wówczas tylko reakcja lokalnych mediów i interwencja mojej menadżerki spowodowała, że te zdjęcia się nie ukazały - mówi ze wstrętem i przerażeniem.

- Ta cała wojna została rozpoczęta przez same media. Tego roku w wakacje przebywałam na terenie Akademii Medycznej w Gdańsku. Ktoś "życzliwy" udzielił informacji mediom, że zostałam tam zoperowana, że usunięto mi guza trzustki. Mądrzy lekarze, którzy operowali mnie wiedzieli, do jakiej sytuacji może dojść, bo poprzednio mieli problemy z Adamem Darskim, więc cała dokumentacja została jakby osławiona klauzulą poufności no i w związku z tą całą sytuacją rozpętała się taka ogólnopolska operacja mnie. Już po zakończeniu operacji miałam wrażenie, że grzebie mi się w trzewiach. Media kolejno wysyłały mnie na operacje, czyli na powtórną operację, następnie na chemioterapię, próbowano zdobyć informacje od mojej menedżerki.

Anna uprosiła media, żeby uszanować ten czas:

- Wysyłaliśmy pisma prawnicze do wszystkich wydawnictw o zaniechanie publikacji. To nie pomogło. I wpadłam na genialny pomysł, żeby zacząć wstawiać na swój profil na swój profil na instagramie natrętnych ludzi, którzy okradają mnie z prywatności, którzy nękają mnie. Zresztą muszę przyznać, że to że nagrywam paparazzi, fotoreporterów, to nie jest sytuacja która ma miejsce od wczoraj, od tygodnia, od kilku lat.

Jest konsekwentna i zdeterminowana, zapowiada, że nie odpuści. Czy wygra wojnę na flesze?

O tym jak bezczelni i nachalni potrafią być paparazzi usłyszycie od Anny tutaj.

Anna Przybylska: Media wysyłały mnie na operację!

Anna Przybylska: Media wysyłały mnie na operację!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!