Anna Przybylska: Nie potrafię pogodzić się ze starością

przejdź do komentarzy

Aktorka szczerze o upływającym czasie.

anna przybylska anna przybylska/© Kapif
Wygląd w życiu jest ważny i chyba nikt nie powie, że jest inaczej. W show-biznesie odgrywa on bardzo dużą rolę, a często nawet stawiany jest na pierwszym miejscu.

A czas leci, wszyscy się starzejemy i choć niektórzy nie mogą się z tym pogodzić, próbują na siłę zatrzymać młody wygląd, to jednak w końcu i tak nie uda im się wygrać z upływającym czasem.

Anna Przybylska w rozmowie z magazynem Glamour odważnie wyznała, że nie potrafi pogodzić się ze starością:

- Wiem, że uroda za chwilę przeminie. Nie wiem, jak długo jeszcze będę pracować. Chcę w odpowiednim momencie zejść ze sceny i robić rzeczy, o których kiedyś marzyłam. Boję się przemijania. Zawsze czułam lęk, przed tym, że będę się brzydko starzeć, ale myślałam, że potrafię się pogodzić z upływem czasu. Niestety mam z tym problem, nie potrafię pogodzić się ze starością i to mnie strasznie wkurza. Przeraża mnie, że w dzisiejszych czasach skupiamy się na miałkich, nieważnych rzeczach. Że ludzi ocenia się po wyglądzie. Wiem, że jakiś plotkarski portal kiedyś będzie porównywać moje zdjęcia teraz i 10 lat temu. Świat, w którym żyjemy, jest pokręcony.

Ania jest piękną kobietą i jesteśmy pewni, że nawet za 10 i 20 lat będzie nadal wyglądała znakomicie.


Anna Przybylska: Nie potrafię pogodzić się ze starością

Anna Przybylska: Nie potrafię pogodzić się ze starością

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: Harry 20-01-18, 23:20 cytuj
    ten artykuł został napisany gdy przybylska czuła się dobrze. I jest dowodem na to że życie potrafi płatać figle, gdyż mówiła że boi się starości a nie miała szansy jej dożyć
    Nie masz konta? Zarejestruj się!