Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia córki (FOTO)

przejdź do komentarzy

I odpowiedziała na komentarze tych, którzy twierdzą, że za szybko pojawiła się na siłowni po cc.

anna wendzikowska anna wendzikowska/© KAPiF
Pod koniec stycznia Anna Wendzikowska (33 l.) została mamą. Tak jak zapowiadała, córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie.

Przez kilkanaście dni dziennikarka podsycała ciekawość fanów zamieszczając na Instagramie fotki z mieszkania. Poznaliśmy towarzysza małej Kornelii - pięknego kota, zobaczyliśmy też pokoik małej. Dwa dni temu Wendzikowska zaspokoiła naszą ciekawość i pokazała zdjęcia maleństwa.

Moje szczęście: 3 kilo, 54 centymetry. Kornelia. Nelka. Nel. - napisała. Profesjonalne zdjęcia zostały zrobione przez fotografa - znajdziecie je tutaj.

A już dziś na Instagramie szczęśliwej mamy pojawiła się fotka z pierwszego spaceru z Kornelią. Małej nie widać - leży szczelnie otulona w wózku. Widać za to tatę zmierzającego ku swoim dziewczynom.

Wendzikowska była aktywna w ciąży - pracowała niemal do ostatniego dnia, bardzo często latała (między innymi do Londynu). Po urodzeniu dziecka też błyskawicznie wraca do formy. Kilka dni temu pokazała zdjęcie z siłowni.

Fizjoterapeuta w szpitalu po dwóch dniach radził, żeby się powoli aktywować. Po dwóch tygodniach można ćwiczyć. Pod okiem specjalisty czuję się bezpiecznie. Przepraszam, ale moim zdaniem stwierdzenie, że po cesarce przez cztery miesiące nie można ćwiczyć jest w tej samej kategorii, co "w ciąży trzeba jeść za dwoje". Wygodne wymówki... - napisała dziennikarka w odpowiedzi na komentarze, że po cc zbyt szybko zaczęła ćwiczyć.
Pierwszy spacer ☀️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)
Powrót do formy ☺️ dobrze mieć siłownię w budynku i przyjaciela trenera. Najlepiej z @witoldszmanda

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia córki (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!