Anna Wintour wściekła na Kendall Jenner?

przejdź do komentarzy

Modelka nie dostanie zaproszenia na galę MET za rok?

kendall jenner kendall jenner/© Fame/Flynet, instagram
Na gali MET, czyli najważniejszym wydarzeniu w modowej branży, obowiązują pewne zasady i nie chodzi jedynie o dress code. Anna Wintour sceptycznie podchodzi do wszystkich celebryckich pasji - w tym do robienia selfies. Naczelna biblii mody musiała zaprosić na swój bal panie sławne z tego, że są sławne, jednak chciała, by jej gala w niczym nie przypominała standardowego amerykańskiego reality show, dlatego zabroniła swoim gościom robienia sobie selfies.

"Jak to?" - zapytało kilka pan uzależnionych od publikowania w sieci zdjęć z rąsi.

Uzależnienie od robienia samo*ebek to poważna sprawa i wielu z zaproszonych gości postanowiło zignorować rozkaz Anny. Oczywiście w tej niechlubnej grupie znalazła się Kendall Jenner (19 l.) i jej kochanek, Justin Bieber (22 l.).

Gdy Anna zobaczyła, ilu z jej gości miało w poważaniu regulamin imprezy, miała podjąć decyzję o niezapraszaniu na kolejne gale wszystkich, którzy niedostosowani się do jej reguł. Czyżby za rok na gali MET było o jedną Kardashiankę/Jennerke mniej?

Możemy żywić cichą nadzieję. Jednak w zeszłym roku krążyły podobne plotki po incydencie w windzie, w którym uczestniczyli Jay Z, Beyonce i Solange i cała trójka w tym roku wyśmienicie bawiła się na gali.


Anna Winour wściekła na Kendall Jenner?

Anna Winour wściekła na Kendall Jenner?

Anna Winour wściekła na Kendall Jenner?

Anna Winour wściekła na Kendall Jenner?

Anna Winour wściekła na Kendall Jenner?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!