Anne Hathaway w Vogue (FOTO)

przejdź do komentarzy

"Miałam wyglądać, jakbym była bliska śmierci."

anne hathaway anne hathaway/© PR Photos

"- Musiałam podejść do tego obsesyjnie - wspomina przygotowania do roli prostytutki Fantine. - Miałam wyglądać, jakbym była bliska śmierci."

***


Anne Hathaway zbliża się do trzydziestki, co widać na okładce najnowszego Vogue.

Aktorka jest dostojna, ale i poważniejsza. Tak też o sobie mówi.

Krótkie włosy długo były przedmiotem dyskusji. Anne zdecydowała się na zmianę na potrzeby roli do adaptacji powieści Nędznicy. Dodatkowo drastycznie schudła. Teraz przewiduje się, że będzie nominowana w kategorii Aktorka Drugoplanowa - Hollywood lubi poświęcenia dla filmu.

Hathaway długo nie mogła przyzwyczaić się do swoich krótkich włosów, ale - jak twierdzi - życie w nowej fryzurze bardzo jej odpowiada.

- To niesamowite, że mogłam wybrać się na małą wspinaczkę tuż przed tym wywiadem. Szybko umyłam włosy, a teraz są suche. Wada? Do fryzjera musi chodzić co trzy tygodnie, by fryzura miała odpowiedni kształt.

- Ale zbliżam się do trzydziestki i - mam nadzieję, że to nie zabrzmi okropnie - czuję się ładniejsza, bardziej sobą - przekonuje.

Teraz faktycznie może podobać się sobie bardziej, bo nadrobiła część z 11-kilowej utraty wagi (przez kilka tygodni aktorka dwa razy dziennie jadła pastę z owsianki i... nic więcej).

- Musiałam podejść do tego obsesyjnie - wspomina przygotowania do roli prostytutki Fantine. - Miałam wyglądać, jakbym była bliska śmierci.

Faktycznie jest coraz ładniejsza?
 

Anne Hathaway w Vogue (FOTO)

Anne Hathaway w Vogue (FOTO)

Anne Hathaway w Vogue (FOTO)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!