Annie Czartoryskiej brakowało kiedyś pieniędzy? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Musiała dorabiać jako...

anna czartoryska anna czartoryska/©KAPiF
Kiedy posiadasz tytuł księżniczki, nie musisz się martwić o finanse? Anna Czartoryska co rusz przekonuje w mediach, że nie jest to prawdą:

- Jestem zwykłą dziewczyną, a cała ta bajka o księżniczce została gdzieś poza mną do mnie dopisana, i to jest coś z czym się borykam i z czego próbuję się wytłumaczyć - powiedziała jakiś czas temu w Studio Weekend.

Było też tłumaczenie z ceny sukni ślubnej i informowanie o tym, że nie stać je, jak sama to nazwała, fanaberie w postaci np. butów za kilka tysięcy złotych.

Ostatnio, w rozmowie ze Styl.pl skromna gwiazda powspominała swoje czasy studenckie, kiedy brakowało jej pieniędzy na opłacenie rachunków:

- Pamiętam to twórcze kombinowanie (śmiech). Chyba każdy student kombinuje, by móc popłacić rachunki, zmieścić się w budżecie i jeszcze odłożyć coś na przyjemności. W szkole aktorskiej dorabialiśmy, prowadząc imprezy. Staraliśmy się o stypendia naukowe. Do teatru chodziliśmy tylko na wejściówki. Czekaliśmy w kolejce godzinę, gotowi siedzieć na schodach, byle tylko obejrzeć spektakl - powiedziała.

Wczoraj Anna pojawiła się na pokazie mody Tomasza Ossolińskiego. Raczej nie wyglądała na osobę, która oszczędza na strojach. Jak wypadła?
 


Annie Czartoryskiej brakowało kiedyś pieniędzy? (FOTO)

Annie Czartoryskiej brakowało kiedyś pieniędzy? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!