Anthony Hopkins schudł ponad 30 kilo! (FOTO)

przejdź do komentarzy

Gimnastyka i dieta 800 kalorii.

anthony hopkins anthony hopkins/© PR Photos
Są aktorzy, których tusza absolutnie nam nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - kojarzymy ich z pewnym wizerunkiem, po zmianie którego czujemy się... obco?

Takie właśnie uczucie towarzyszy nam, gdy oglądamy zdjęcia Anthony'ego Hopkinsa po tym, jak schudł prawie 34 kilogramy. Jak to zrobił? Dzięki żelaznej dyscyplinie:

- Schudłem trochę za dużo, 75 funtów w dwa lata. Ale w Europie znów odrobinę przytyłem. Jestem uzależniony od chleba i ciastek. Uwielbiam takie jedzenie. Moja żona nie jest może dyktatorem, ale powiedziała, że konieczny jest pewien reżim. Dlatego zacząłem ćwiczyć - 6 razy w tygodniu. Dużo chodzę, ograniczam się do 800 kaloriach dziennie. Zero makaronu. Kanapki tylko okazyjnie, Jestem teraz maniakiem zdrowego stylu życia. Nie mogę nosić starych ubrań, wszystkie musiałem oddać. Próbowałem przerabiać spodnie, ale śmiesznie wyglądały.

Zobaczcie zdjęcia Anthony'ego Hopkinsa z różnych okresów.


Po lewej - aktor w 2009 roku, po prawej zdjęcie z 2006 roku


Foto: Huffingtonpost

I jedno z najnowszych zdjęć Hopkinsa z 2010 roku - jak widać europejska dieta faktycznie poprawiła sylwetkę aktoraMiłośników aktorskiej gry Anthony'ego Hopkinsa zapraszamy na film Piętno (The Human Stain)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!