Ariana Grande ZARĘCZYŁA SIĘ!

przejdź do komentarzy

Z Pete Davidsonem zaczęła się spotykać niecały miesiąc temu.

ariana grande ariana grande/© Forum/AKM Images
Ariana Grande (24 l.) zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Pete Davidsonem, z którym zaczęła się spotykać niecały miesiąc temu. Informację o zaręczynach potwierdziło już kilka źródeł, między innymi informatorzy People oraz E!.

NOWY chłopak Ariany Grande zrobił coś, czego może żałować do końca ŻYCIA

Jeszcze niedawno Ariana była z Mac'iem Millerem. Wkrótce po rozstaniu znalazła szczęście u boku Pete'a, być może niedługo oboje powiedzą sobie "tak"?

Kim jest Pete Davidson, narzeczony Ariany GrandePete ma 24 lata. Jest amerykańskim aktorem i komikiem. Narzeczony Ariany Grande jest członkiem ekipy Saturday Night Live. Davidson pojawił się też w kilku show MTV - Guy Code, Wild 'n Out i Failosophy.

Wszystko wskazuje na to, że Ariana Grande jest W CIĄŻY

Gdy Pete miał 17 lat, zdiagnozowano u niego chorobę Leśniowskiego-Crohna, zapalną chorobę jelita. Aktor był leczony medyczną marihuaną i lekami przeciwbólowymi. W 2017 roku Pete oznajmił na swoim Instagramie, że odstawił leki i po raz pierwszy od 8 lat jest czysty.

Selena Gomez nienawidzi Ariany Grande? Zobacz nagranie z kiosku

W następnych miesiącach Davidson wyjaśnił, że w związku z regularnym stosowaniem marihuany pojawiły się u niego problemy psychiczne. Stwierdzono u niego osobowość chwiejną emocjonalnie.i thought u into my life 💭 woah ! look at my mind 💡⚡️🙈

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)Ariana Grande ZARĘCZYŁA SIĘ!

Ariana Grande ZARĘCZYŁA SIĘ!

Ariana Grande ZARĘCZYŁA SIĘ!

Ariana Grande ZARĘCZYŁA SIĘ!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj