Artur Rojek odszedł z Myslovitz!

przejdź do komentarzy

Wokalista chce rozpocząć karierę solową.

artur rojek artur rojek/© Kapif
Zespół Myslovitz zamieścił na swojej stronie internetowej oświadczenie, że kończy współpracę w dotychczasowym składzie, a Artur Rojek opuszcza grupę. Zespół będzie występować pod nazwą Myslovitz, ale z innym wokalistą. Nie podano jednak jego nazwiska.

Oświadczenie podpisali wszyscy członkowie zespołu: Artur Rojek, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor.

Z kolei Artur Rojek zamieścił na Facebooku własne oświadczenie:

Gdy w 1992 roku zakładałem zespół, w najśmielszych marzeniach nie przewidziałem tego, co stało się później. Przez wiele lat tworzyliśmy kumpelski układ, który w połączeniu z naszą pasją do muzyki, doprowadził nas do miejsca w którym jesteśmy tu i teraz. To był dobry czas. Nikt mi tego nie zabierze i nigdy tego nie zapomnę. Jestem za to wdzięczny losowi i wszystkim, którzy byli obok mnie przeżywając ten czas i współtworząc ten zespół ze mną.

Po 20 latach postanowiliśmy się jednak rozstać. Ta decyzja nie znaczy, że wycofuję się z życia w ogóle. Zamierzam poświęcić się solowej działalności artystycznej oraz innym projektom. Jeszcze raz dziękuję wszystkim moim współpracownikom oraz fanom za ostatnie 20 lat. Do zobaczenia
.


Myslovitz występował w tym składzie od 1992 r., a więc 20 lat. Inicjatorem powstania zespołu był Artur Rojek. Ostatni album pt. Nieważne jak wysoko jesteśmy, zespół wydał w ubiegłym roku.Artur Rojek odszedł z Myslovitz!

Artur Rojek odszedł z Myslovitz!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!