Ashton Kutcher ma brata bliźniaka!

przejdź do komentarzy

Michael Kutcher urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

ashton kutcher ashton kutcher/ © PR Photos
Czy ktoś wiedział, że Ashton Kutcher ma brata bliźniaka, który urodził się z porażeniem mózgowym? Zacięci plotkarze na pewno się tą informacją nie zdziwią, ale dla wielu jest to spore zaskoczenie.

Aktor i jego brat dorastali razem z stanie Iowa. Dzieciństwo upłynęło Ashtonowi pod znakiem opieki nad bratem, który miał również problemy z sercem.

- Dbanie o brata było rolą mojego życia - wspomina gwiazdor. Dzisiaj Ashton twierdzi, że to dało mu empatię i "zrozumienie tego, jak to jest być 'tym drugim'".

- To dlatego emanuje z niego ciepło - twierdzi jego znajomy i partner w interesach, Jason Goldberg.

Aktor zawsze świetnie się uczył. Bez problemu przyjęto go na wydział inżynierii biochemicznej na Uniwersytecie Iowa. Naukę rzucił jednak dla kariery modelingu, a w końcu - aktorstwa. Twierdzi, że chciał pracować z ludźmi, a szkoła "nie była wyzwaniem, bo nauka przychodziła mu łatwo". Faktycznie, nauczyciele wspominają go jako orła z matematyki.

Swój związek z Demi Moore tłumaczy wrażliwością, jaką dał mu brat. To dzięki nabytej empatii i zrozumieniu dla innych był w stanie zaakceptować to, że jego żona musi dzielić siebie pomiędzy dzieci z poprzedniego związku i jego.

- W takich wypadkach zawsze pojawia się zazdrość. W moim wypadku "tym drugim" był Bruce Willis - żartuje. - Ale moja żona to inteligentna istota, jedna z najmądrzejszych, jakie znam. Jeśli więc ona kogoś lubi i szanuje, myślę, że można poradzić sobie z zazdrością.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!