Ashton Kutcher zrobił mamie wspaniały prezent na Dzień Matki

przejdź do komentarzy

Wzruszające!

ashton kutcher ashton kutcher/© Fame/Flynet
Sam jest już ojcem, zaczyna więc rozumieć, co to znaczy miłość rodzica do dziecka i doceniać trud i poświęcenie swojej mamy. Dlatego w tym roku Ashton Kutcher (37 l.) postanowił uczcić Dzień Matki w wyjątkowy sposób.

Aktor wziął udział w programie, w którym ekipa odnawia i upiększa stare wnętrza. Jego wybór padł na stary dom, w którym kiedyś mieszkał razem z mamą.

- To moje "dziękuję", jakie chcę powiedzieć mamie - wyjaśnia mąż Mili Kunis. - Moja mama miała wspaniały wpływ na moje życie - rodzice dali mi wszystko. Poświęcili się bardzo, żebym miał takie życie, jakie mam. Wszystko, co mogę teraz zrobić, to powiedzieć dziękuję.


Oprócz słowa wdzięczności Ashton zrobił mamie niemałą niespodziankę. Pod jego nadzorem stary dom tak się przeobraził, że teraz może swobodnie służyć jako miejsce, w którym jego mama będzie spotykać się ze swoimi wnukami.

- Ja mam córkę, moja siostra niedawno urodziła syna. Chciałem, żeby ten dom był dostosowany zarówno do potrzeb mamy, jak i nowego pokolenia - powiedział gwiazdor.

Nie dziwimy się, że mama była wzruszona.Ashton Kutcher zrobił mamie wspaniały prezent na Dzień Matki

Ashton Kutcher zrobił mamie wspaniały prezent na Dzień Matki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!