Aubrey O'Day twierdzi, że Castro i Hitler byli wspaniali

przejdź do komentarzy

Może lepiej, żeby w ogóle nic nie mówiła?

aubrey o'day aubrey o'day/ © PR Photos
Aubrey O'Day pojawiła się przedwczoraj w Hannity's Great American Panel i wywołała małe zaskoczenie swoją wypowiedzią.

Piosenkarka została tam zaproszona w celu wyrażenia swojej opinii na temat podręczników dotyczących życia seksualnego, w których mają być zawarte informacje na temat masturbacji. Potem rozmowa zeszła na nieco inny temat, a mianowicie dotyczący Fidela Castro, o którym Diane Watson powiedziała, że jest wspaniałym człowiekiem. Ku zaskoczeniu wszystkich, Aubrey zgodziła się z tym stwierdzeniem.

- Spotkała go i pracowałam z nim kiedy byłam na Kubie. Nie bronie wielu z jego zachowań, ale mogę stwierdzić, że w 100% jest wspaniałym człowiekiem.

Kiedy Sean Hannity powiedział, że Castro to zwykły morderca, gwiazdka stwierdziła, iż z pewnością spotkała w swoim życiu niejednego mordercę, a same Stany Zjednoczone wspierają wielu z nich.

- Jestem pewna, że wielu morderców to cudowni ludzie.

Na koniec zapytana czy według niej Adolf Hilter też był taką genialną osobą, bez chwili zastanowienia, odpowiedziała, że tak.

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Tylko czy takie wypowiedzi nie zaszkodzą jej świetlanej karierze? Czasem chyba powinna dwa razy zastanowić się nad tym co ma zamiar powiedzieć.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!