Awantura wokół mema ze ślubu Peji (FOTO)

przejdź do komentarzy

Radiowa Czwórka przeprasza rapera.

peja peja/KAPiF, Facebook
Internauci nigdy nie śpią i chętnie komentują bieżące wydarzenia ze świata polityki, show-biznesu, mody. Ostatnio bardzo modne stało się posługiwanie tzw. memami. To właśnie przerobiony obrazek stał się ością niezgody między Peją i radiową Czwórką.

Poszło o foto ze śluby rapera z Pauliną Andrzejewską. Ukochana wkłada obrączkę mężowi a podpis głosi: "Tak, chcę twojego hajsu". Taki obrazek pojawił się na FB rozgłośni, co zdenerwowało Ryszarda:

Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy.


Dziennikarze nie omieszkali przeprosić i wyjaśnić zamieszanie:Serdecznie przepraszamy za to, że 6 czerwca 2015 na naszym profilu na portalu Facebook zamieściliśmy zdjęcie ze ślubu Państwa Pauliny i Ryszarda ( Peja Slums Attack ) Andrzejewskich opatrzone napisem „tak chcę twojego hajsu”, które miało być internetową ilustracją tematu poruszanego w audycji „Strefa Prywatna”.
Zapewniamy, że na żadnym etapie, nie było naszym zamiarem naruszenie Państwa dóbr osobistych, obrażenie Państwa, a w szczególności dotknięcie uczuć Pani Pauliny Andrzejewskiej oraz wpisywanie się w nurt internetowego hejtu, który sami zwalczamy, między innymi poprzez informowanie naszych słuchaczy o skutkach, jakie może wywoływać.
W zaistniałej sytuacji osoby odpowiedzialne za program użyły umieszczonego w sieci już wcześniej przez nieznanych internautów, ogólnodostępnego „mema”. Zapewniamy, że żaden z pracowników lub współpracowników naszej instytucji, nie jest autorem przeróbki zdjęcia ani tym bardziej podpisu pod tą fotografią, a bazowaliśmy jedynie na tym, co jest już dostępne w Internecie.
Jeszcze raz bardzo serdecznie przepraszamy.


O krok, ekhm, mem, za daleko?


Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy.

Posted by Peja Slums Attack on 10 czerwca 2015


Serdecznie przepraszamy za to, że 6 czerwca 2015 na naszym profilu na portalu Facebook zamieściliśmy zdjęcie ze ślubu Pa...

Posted by Czwórka on 10 czerwca 2015


Awantura wokół mema ze ślubu Peji (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!