Ayumi Hamasaki - półgłucha piosenkarka ustanawia rekord

przejdź do komentarzy

Każdy kamień można zmienić w brylant?

ayumi hamasaki ayumi hamasaki/YouTube
Cesarzowa J-popu - tak się o niej mówi.

Ayumi Hamasaki to jedna z najpopularniejszych piosenkarek japońskich.

36-letnia gwiazda właśnie ma nowy dowód na ugruntowanie swojej pozycji: singiel Zutto... / Last minute / Walk właśnie stał się 50. numerem w jej karierze, który trafił na szczyty listy przebojów.

Jej pierwszy wielki hit, Trust był na 1. miejscu w 1998 roku.

Ayumi urodziła się w rodzinie, gdzie z pieniędzmi było krucho, zwłaszcza, gdy ją i jej matkę opuścił ojciec. Dziewczynką zajmowała się babcia, ponieważ matka spędzała całe dnie w pracy.

Młoda Ayumi chciała rozpocząć karierę modelki. Dowiedziała się jednak, że jest za niska. Zaczęła więc pracę w banku, a dorywczo chodziła na castingi i brała udział w serialach oraz drobnych produkcjach filmowych. Dostrzegł ją wówczas producent muzyczny, który wysłał ją na lekcje śpiewu w Nowym Jorku. Szlifowała więc talent i… urodę - wielokrotnie poprawiała twarz (i nie tylko) u chirurgów. Jej operacje plastyczne są zresztą szeroko komentowane i udokumentowane w sieci.

Co ciekawe, Ayumi nie słyszy ona jedno ucho od 2008 roku (diagnozowano u niej chorobę Ménière'a). Na swoim blogu przyznała, że jej lewe ucho "już nigdy więcej nie będzie działać".

Mimo że grozi jej całkowita głuchota zadeklarowała, że stale chce śpiewać i "wypełniać swe powinności jako profesjonalistka".Ayumi Hamasaki - półgłucha piosenkarka ustanawia rekord

Poniżej droga Ayumi do sławy i urody udokumentowana na zdjęciach. Tak zmieniała się jej twarz:

Ayumi Hamasaki - półgłucha piosenkarka ustanawia rekord

Ayumi Hamasaki - półgłucha piosenkarka ustanawia rekord


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!