Aż huczy od plotek o ciąży Anny Lewandowskiej

przejdź do komentarzy

Sprawdzono i...

anna lewandowska anna lewandowska/Instagram
Choć jako zawodniczka Klubu Karate Pruszków wywalczyła trzy medale mistrzostw świata seniorów, sześć mistrzów Europy i aż 29 medali mistrzostw Polski, jej kariera medialna zaczęła się od bywania na salonach, a później głośnego ślubu z Robertem Lewandowskim. Dziś Anna Lewandowska jest nazywana drugą Ewą Chodakowską (są tacy, którzy chętnie porównują obie panie) - prowadzi bloga, na którym zajmuje się dietą i treningami, prowadzi liczne warsztaty. Jakiś czas temu wydała nawet swoją pierwszą książkę poradnikową. Dziennikarze chętnie interesują się jej życiem. Piszą o bogactwie i ciąży. Skupmy się na ostatnim z wątków.

Anna poprowadziła niedawno warsztaty dla ciężarnych. Wielu zaczęło przypuszczać, że sama spodziewa się dziecka. Niestety, Lewandowska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdementowała te rewelacje:

- Prowadzę warsztaty, bo przygotowuję w tym zakresie. Rozwijam się jako trener personalny. To już drugi rok prowadzę te warsztaty, przygotowuję z zakresu żywienia i treningu, żeby kobiety wiedziały, jak ćwiczyć w ciąży.


Możliwe jednak, że Lewandowscy niedługo doczekają się potomka:

- Kiedyś na pewno. Jak każda kobieta chcę mieć dziecko.


Czekamy z niecierpliwością i życzymy wszystkiego dobrego!

Wywiad z Anną Lewandowską TUTAJ.

 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!