Bachleda-Curu¶ chwali się kłótni± ze znanym producentem

przejdĽ do komentarzy

Gwiazda takiej rangi może sobie na to pozwolić?

alicja bachleda curu¶ alicja bachleda curu¶/©KAPiF
Na jej miejscu z pewno¶ci± chciałoby być wielu. Jej twarz jest rozpoznawana w Hollywood, wci±ż sypi± się nowe propozycje zawodowe - niebawem zobaczymy j± w dużej amerykańskiej produkcji zatytułowanej The American Side. Mowa o Alicji Bachledzie-Curu¶, która przyjechała na ¶więta do Polski i zd±żyła udzielić kilku wywiadów. W jednym z nich, tj. w rozmowie z Gal±, opowiedziała o kulisach zawierania nowych znajomo¶ci. Pochwaliła się przy tym kłótni± ze znanym producentem.

Ala była ze znajomymi na bankiecie, na którym bawił się mężczyzna wysoko ceniony w branży. Nie wiedział, że Bachleda-Curu¶ jest Polk±. Kiedy obraził naszych rodaków, aktorka postanowiła powiedzieć, co o tym my¶li:

- Ostatnio wysoko postawiony producent filmowy, przedstawiony mi przez moich znajomych Polaków, obraził bardzo Polskę. Wynikało to z niewiedzy i ignorancji, ale było bardzo niesmaczne. I w chwili, kiedy powiedział do mojego kolegi Włocha, że całe szczę¶cie, że on nie jest z Polski, a ja stałam tuż koło niego, ostro zareagowałam mówi±c: "Cze¶ć, jestem Alicja z Polski". Mimo że skoczyło mi ci¶nienie, spokojnie zaczęłam obalać jego teorie, udowadniaj±c, że jest ignorantem. A na koniec stwierdziłam, że nie chcę przebywać w jego towarzystwie.


Brawa za odwagę?

Bachleda-Curu¶ chwali się kłótni± ze znanym producentem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!