Bachleda-Curu¶ o Farrellu: Niezwykła miło¶ć, dar...

przejdĽ do komentarzy

Zebrało się na sentymenty?

alicja bachleda-curu¶ alicja bachleda-curu¶/©KAPiF, Fame/Flynet
Co czuj± kobiety, które rodz± dziecko, a mężczyzna je zostawia? Żal? Rozgoryczenie? W większo¶ci przypadków pewnie tak jest, ale nie u Alicji Bachledy-Curu¶.

Gwiazda zdecydowała się w swoim najnowszym wywiadzie dla Gali zdradzić nieco o Collinie Farrellu. Okazuje się, że ten zwi±zek wspomina ze spor± doz± sentymentu:

- Nigdy nie powiedziałam, że przeżyłam zawiedzion± miło¶ć. Wszystko, co było mi dane, przeżycie tej niezwykłej miło¶ci - bo to była niezwykła miło¶ć - absolutnie jest darem. Zawsze wiedziałam, że nie mam prawa przywłaszczać sobie ani nikogo, ani niczego. Ale nadal jestem przekonana, że je¶li spotka nas prawdziwa miło¶ć, to ma szansę istnieć do końca. I nawet kiedy się z kim¶ rozstajemy, to - jeżeli to była prawdziwa miło¶ć - ona w nas pozostanie.


Ala opowiedziała też nieco o swoim synku:

- Henio jest absolutnie cudownym i kochanym dzieckiem, nigdy nie dawał mi powodu, żebym straciła cierpliwo¶ć. Jest bardzo spokojnym chłopcem i mam wrażenie, że mam z nim po prostu kontakt. Miałam ten przywilej, ten dar, że w sekundzie, kiedy go zobaczyłam, absolutnie się w nim zakochałam.


Sielanka?

Bachleda-Curu¶ o Farrellu: Niezwykła miło¶ć, dar...

Bachleda-Curu¶ o Farrellu: Niezwykła miło¶ć, dar...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!