Barack i Michelle Obama rozwodzą się?!

przejdź do komentarzy

Czym Barack podpadł żonie?

barack obama barack obama/© PR Photos
Takiego obrotu spraw chyba nikt by się nie spodziewał. Jak bowiem kojarzy się nam Barack Obama prywatnie? Jako przykładny mąż i ojciec, ciepły i rodzinny. A jednak! National Enquirer donosi właśnie, że i w małżeństwo Obamów wkradł się kryzys, na tyle poważny, że Michelle zamierza rozwieźć się ze swoim lubym.

Barack miał ponoć dwukrotnie zdradzić Michelle, Secret Service kryło swojego pracodawcę, ale prawda wyszła na jaw:

- Michelle dowiedziała się, że Obamę przyłapano z kobietą w sytuacji, która została ukryta. Agent ochrony widział też prezydenta w "kompromitującej pozycji" z inną kobietą – w dniu, gdy Michelle nie było w mieście! Barack zaklinał Michelle, by nie wierzyła w te opowieści, powtarzał, że to bajki - zdradził informator.


Dlatego prezydentowa nie chciała wracać z Hawajów:

- Michelle wpadła we wściekłość, gdy się dowiedziała, że ochroniarze prezydenta dwa razy tuszowali jego zdrady. To ponoć dlatego nie chciała z mężem wracać z Hawajów, gdzie wspólnie spędzali święta i Nowy Rok. Prezydent nie miał innego wyjścia i musiał ją tam zostawić.


Co ciekawe, ta informacja miała być trzymana w tajemnicy przed mediami. Rozwód ma się odbyć w 2016, kiedy druga kadencja Obamy dobiegnie końca.

Szok?

Barack i Michelle Obama rozwodzą się?!

Barack i Michelle Obama rozwodzą się?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!