Basia Ritz zszokowana słowami Magdy Gessler

przejdź do komentarzy

"...przeczytałam pewien artykuł i zbladłam."

basia ritz basia ritz/TVN, © KAPiF
W ostatnim numerze Show ukazał się wywiad z Magdą Gessler.

Wywiad ten zrobił sporo zamieszania w show-biznesowym światku. Po pierwsze, Gessler odpłaciła w nim Michelowi Moranowi za to, że w show Kuby Wojewódzkiego stwierdził, iż Gessler nie umie gotować.

No cóż, niscy mężczyźni mają swoje duże problemy - podsumowała złośliwie restauratorka i dodała: - Uważam, że jest niewychowany. Kiedy we Francji uczyli savoir-vivre’u, on chyba był na wagarach. Jest z prostego domu i tego nie da się ukryć.

Gessler stwierdziła też, że Ritz, która wygrała MasterChefa, nie była jej faworytką (przeczytacie o tym tutaj).

Basia Ritz była słowami Gessler zszokowana:

Dotarłam wczoraj do domu, otworzyłam pocztę, przeczytałam pewien artykuł i zbladłam - napisała zwyciężczyni show na Facebooku.

Wywiad pani Magdy Gessler zmartwił mnie i poważnie zaniepokoił. Wszystko wskazuje na to, że ta sama okropna osoba, która włamała się na jej konto na Facebooku, teraz wślizgnęła się do jej głowy i mówi za nią różne sprzeczne rzeczy - Ritz nawiązała do słynnej wpadki Magdy Gessler z tajemniczymi wpisami na Facebooku (przeczytacie o nich tutaj).

Najpierw pani Gessler z całym przekonaniem twierdzi, że wyłącznie kucharz ze stałym zameldowaniem w Polsce zasługuje na tytuł MasterChefa. Natomiast dosłownie dwa zdania później przyznaje, że w całym kraju nad Wisłą tylko ona zna się na gotowaniu. Prawdziwemu francuskiemu kucharzowi zarzuca brak elementarnej ogłady, jednej z moich koleżanek z programu wypomina nieobycie, a mnie z kolei zbytnie obycie!

Niezrozumiały jest dla mnie zarzut, że miałam sposobność i pieniądze, by zwiedzać świat. Sztuką jest otworzyć się na nowe smaki, poznawać, uczyć się, a przede wszystkim być kreatywnym. Dziś już każdy ma taką sposobność, lecz nie każdy z niej korzysta.

Najbardziej alarmującym objawem wydaje się jednak fakt, że pani Magda Gessler wypiera się własnych poglądów i decyzji – tych samych, które niecałe dwa miesiące temu podjęła na oczach pięciu milionów telewidzów
- podsumowała Ritz.

A co Wy sądzicie o wywodach Magdy Gessler?


Basia Ritz zszokowana słowami Magdy GesslerBasia Ritz zszokowana słowami Magdy Gessler

Basia Ritz zszokowana słowami Magdy Gessler

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!