Beata Tadla napisała, jak się czuje po zwolnieniu jej z TVP

przejdź do komentarzy

Dziennikarka dołączyła do grona dziennikarzy, którzy "nie pasują" do nowego profilu mediów publicznych.

beata tadla beata tadla/© KAPiF
To nie był dzień jak każdy inny - wczoraj po powrocie do pracy z krótkiego urlopu Beata Tadla została wezwana na rozmowę do swego zwierzchnika. Jak zapewne przewidywała, dostała wypowiedzenie z pracy. Tym samym prezenterka Wiadomości dołączyła do grona dziennikarzy, którym nowa władza podziękowała za współpracę.

Jak się poczuła partnerka Jarosława Kreta? Dziennikarka wcale nie leje łez ani nie lamentuje z powodu nowej sytuacji. Na Facebooku Tadli pojawił się taki oto wpis:

Tadla: Nie byłam typem matki Polki w dresie i z odrostem

Kochani!
To nie jest zły dzień! To jeden z najwspanialszych, jakie przeżywam. Telefon i skrzynka dają mi znać co sekundę. Tylu ciepłych słów i takiego wsparcia nie otrzymałam nigdy. I pięknie za to wszystko dziękuję. Kłaniam się nisko wszystkim, którym przygotowywane przez nas Wiadomości sprawiały przyjemność
- pisze dziennikarka.


Tadla podkreśla, że odchodzi z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku:

Robiliśmy ten program dla widzów, nie dla polityków. I dlatego recenzje widzów były i pozostaną dla mnie jedyną oceną, jaką biorę pod uwagę. Przez lata tych ocen było mnóstwo - czasem surowe, ale najczęściej ciepłe i konstruktywne. Dziękuję za wszelkie wyrazy sympatii. Dziękuję całemu zespołowi - temu, który właśnie przestał istnieć. Drugiej takiej ekipy nie ma na świecie! Znikamy bez najmniejszego poczucia klęski. Na naszych nazwiskach niektórzy politycy dokonali publicznej chłosty. Rzekome zło zostało spersonalizowane i usunięte. Klasyka...


Tadla dodała wręcz, że czuje się wyróżniona faktem, iż jest znienawidzona przez władzę:

Chciałabym jeszcze jedno dodać. Nigdy nie usłyszałam żadnego komplementu od polityka. Takowy uznałabym za policzek. A być w tak wybitnym gronie znienawidzonych przez władzę to dla dziennikarza zaszczyt! Moje rozstanie z TVP odbyło się bardzo kulturalnie. Ot, nie pasuję do koncepcji nowych Wiadomości. Czy mogłabym się z tym nie zgodzić? Ściskam wszystkich, ile tylko sił mi starczy. Jesteście wspaniali! - zakończyła dziennikarka.


Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Widzowie pocieszali Tadlę, dziękowali jej. Wielu zapewniało, że równie uroczej i profesjonalnej dziennikarki nie ma w całej telewizji.

Będzie Wam brakować Beaty Tadli w TVP?Beata Tadla napisała, jak się czuje po zwolnieniu jej z TVP

Beata Tadla napisała, jak się czuje po zwolnieniu jej z TVP

Beata Tadla napisała, jak się czuje po zwolnieniu jej z TVP

Beata Tadla napisała, jak się czuje po zwolnieniu jej z TVP

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!