Beck skomentował zachowanie Kanye Westa

przejdź do komentarzy

Raper chciał wyrwać muzykowi statuetkę.

beck beck/© Fame/Flynet
Co zapadnie tam w pamięć po rozdaniu Grammy 2015? Po raz drugi w swojej karierze popis dał Kanye West (37 l.). Gdy Beck obierał statuetkę w kategorii Najlepszy Album Roku na scenę wparował mąż Kim Kardashian (34 l.). Przyświecał mu jeden cel - wyrwać statuetkę z rąk muzyka i przekazać ją w rączki Beyonce (33 l.).

Identyczna sytuacja miała miejsce w 2009 roku. Taylor Swift zachwyca się wyróżnieniem MTV VMA, gdy nagle na scenę wpada zbulwersowany raper, wyrywa jej nagrodę i mówi, że powinna otrzymać ją Beyonce.

Jednak w tym roku Kanye miał przebłyski rozsądku - owszem, wtargnął na scenę, jednak opamiętał się w ostatnim momencie i zostawił zdezorientowanego Becka przed mikrofonem. Dopiero później w wywiadzie zdradził prawdziwy powód wizyty na scenie:Nie był to żart ani forma performane'u artystycznego. Uważam, że ta nagroda należy się Beyonce, a Beck powinien uszanować sztukę i oddać swoją statuetkę. Jeśli organizatorzy Grammy chcą, by prawdziwi artyści wrócili za rok, powinni przestać z nami pogrywać. Nie będziemy z nimi grać nigdy więcej. Beck powinien uszanować prawdziwą sztukę i oddać swoją nagrodę. Nie zgadzamy się z obniżaniem poprzeczki i serwowaniem nam policzków w twarz. Jeśli nie dostrzega się monumentalnych dzieł w muzyce to zabija się inspirację. My artyści powinniśmy inspirować ludzi, którzy codziennie chodzą do pracy i słuchają dzieła Beyonce, które przenosi ich w zupełnie inny wymiar - idąc tropem Westa branża muzyczna jest zamknięta dla nowych artystów.


Zajście skomentował sam Beck:

Byłem bardzo podekscytowany, gdy Kanye pojawił się na scenie - zasługuje by być na niej bardziej niż ktokolwiek inny. Popatrzcie, ile genialnych kawałków wypuścił przez ostatnie 5 lat. Nie można jednak zadowolić wszystkich. Kocham go i uważam, że jest geniuszem. Dążę do tego, co on osiągnął - powiedział.Niemożliwe! Kanye West znowu to zrobił! (VIDEO)

Beck skomentował zachowanie Kanye Westa

Beck skomentował zachowanie Kanye Westa

Beck skomentował zachowanie Kanye Westa

Beck skomentował zachowanie Kanye Westa

Beck skomentował zachowanie Kanye Westa

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!